Sebastian Szymański

i

Autor: Cyfra Sport Sebastian Szymański

walnął prosto z mostu

Zapytali Szymańskiego o transfer z Rosji do Holandii. Wyłożył kawę na ławę, wymowna odpowiedź reprezentanta Polski

2022-11-20 14:39

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Katarze zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak zawodnicy wyjdą na murawę w meczu z Meksykiem, kolejni zawodnicy Biało-czerwonych biorą udział w konferencjach prasowych. Podczas ostatniej z nim, Sebastian Szymański otrzymał pytanie o jego transfer do Feyenoordu. W odpowiedzi wyłożył kawę na ławę.

Powiedzieć, że Sebastian Szymański w ostatnim czasie czaruje na holenderskich piłkarz, to jakby niczego nie powiedzieć. Reprezentant Polski świetnie wprowadził się do składu ekipy z Rotterdamu i pokazuje, że pomimo młodego wieku już teraz jest jedną z ważniejszych postaci w zespole. Podczas ostatniej konferencji prasowej reprezentacji Polski przed meczem Polska - Meksyk na mistrzostwach świata w Katarze, Szymański miał okazję powiedzieć, jak z jego perspektywy wygląda wypożyczenie z Dynama do Feyenoordu. 

Sebastian Szymański wyłożył kawę na ławę. Zapytali go o transfer do Feyenoordu. Reprezentant Polski nie miał wątpliwości

Piłkarz Biało-czerwonych nie ukrywał, że świetnie czuje się w nowym klubie i przejście do tak dobrej drużyny pozwoliło mu na bardzo wiele. - Na pewno transfer do Feyenoordu dał mi wszystko. Poprzez pewność siebie, czystość w głowie. Ten transfer pozwolił mi wejść na wyższy level. Wydaje mi się, że widać to po początku tego sezonu. - powiedział na konferencji Sebastian Szymański. Obecnie reprezentant Polski wyceniany jest przez portal "Transfermarkt.de" na 14 mln euro. Jeszcze w 2019 roku, kiedy odchodził z Legii do Dynama Moskwa, wyceniany był za 6 mln euro co pokazuje, jak ogromny progres zrobił pomocnik.

Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze