Łukasz Fabiański

i

Autor: Press Focus Łukasz Fabiański rozegra przeciwko Norwich 300. mecz w Premier League.

Rozciągnięty jak guma

Choć Łukasz Fabiański ma 38 lat, to dalej robi to jak młodzieniaszek. Gibkości można tylko zazdrościć

2023-08-13 21:08

Łukasz Fabiański to postać, która dla polskiej piłki nożnej znaczy i znaczyła bardzo dużo. Choć dzisiaj nie gra już dla reprezentacji naszego kraju, to dba o to, by na Wyspach Brytyjskich zawodników rodem znad Wisły postrzegano jako solidnych. Mimo upływających lat, pozostaje mocnym punktem West Ham United, a na jego Instagramie pojawiają się fotki, które pokazują, że wiek to tylko liczba!

Łukasz Fabiański to postać, która dla wielu polskich kibiców znaczy bardzo dużo. Fani do dziś pamiętają jego fantastyczne występy w barwach biało-czerwonej kadry, w tym świetne w jego wykonaniu mistrzostwa Europy 2016. Choć piłkarze uchodzą często za ludzi, którzy noszą głowy wysoko w chmurach, to "Fabian" zawsze stanowił zaprzeczenie tego stereotypu. Skromny i zwyczajny chłopak - tak zwykło się go postrzegać wśród kibiców i tym również zaskarbił sobie ich serca. Nie tylko w Polsce, lecz także poza granicami ojczyzny. Dzisiaj skupia się na klubowych występach w angielskim West Ham United, gdzie też stał się bożyszczem wiernych fanów, a jego zdjęcia na Instagramie pokazują, że mimo 38 lat na koncie może spokojnie jeszcze jakiś czas utrzymywać się na solidnym, europejskim poziomie.

Łukasz Piszczek opuścił Polskę i obwieścił to z uśmiechem na ustach! Legendarny reprezentant kraju miał ważny powód

Łukasz Fabiański wyciąga się jak struna

Podczas gdy wielu młodym adeptom bramkarstwa często brakuje nie tylko umiejętności i talentu, by dojść na sam szczyt, lecz także przygotowania motorycznego, Łukasz Fabiański doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele pracy trzeba wykonać, by być przygotowanym na największe wyzwania. Nauczył się tego przez lata występów na topowym poziomie i niczego nie zostawia przypadkowi. 38-latek udowodnił, że dalej potrafi wykorzystywać swoje walory, a upływ czasu nie robi na nim żadnego wrażenia.

Piekielnie ważne wieści w sprawie Piotra Zielińskiego! Przełom w sprawie, najnowsze doniesienia wielu zszokują

Łukasz Fabiański na Instagramie

Na Instagramie ostatnio pojawiły się nowe zdjęcia z przygotowań do nowego sezonu Premier League. Widać na nich pełne skupienie na twarzy Fabiańskiego, ale nie tylko. Polski bramkarz popisuje się skomplikowanymi paradami, które wymagają od niego gibkości, szybkości, zwinności i jeszcze wielu innych cech. Te zazwyczaj z wiekiem ulegają zanikowi, ale nie w przypadku naszego rodaka. "Fabian" wciąż fruwa jak młodzieniaszek, a napastnicy w jednej z najlepszych lig świata już mogą głowić się, jak znaleźć sposób na Fabiańskiego.

Najnowsze