Cristiano Ronaldo

i

Autor: Instagram/cristiano Cristiano Ronaldo

Wielka piłka

Cristiano Ronaldo powiększa penisa?! Ma wstrzykiwać sobie botoks, te plotki obiegły cały świat

2022-07-20 12:36

Jeśli kogoś można byłoby stawiać za wzór perfekcjonizmu, to na pewno w czołówce znalazłby się nie kto inny, jak Cristiano Ronaldo. Portugalczyk znany jest ze swojej pracowitości i dbałości o najmniejsze szczegóły. Okazuje się, że w młodzieńczym wyglądzie zawodnikowi mają pomagać zabiegi chirurgii plastycznej, a konkretnie wstrzykiwanie sobie botoksu. Co ciekawe, hiszpańskie media donoszą, że Ronaldo wykorzystuję substancję również do... powiększenia swojej męskości.

Cristiano Ronaldo mimo 37 lat na karku wciąż pozostaje jednym z czołowych zawodników na świecie. W ostatnim czasie dużo mówi się o jego możliwości odejścia z Manchesteru United, ale niewykluczone, że Portugalczyk zostanie jednak na Old Trafford i znów będzie walczył o powrót United do Ligi Mistrzów. Ronaldo na topie utrzymuje się dzięki ciężkiej pracy.

Robert Lewandowski wcale nie musiał grać w Barcelonie! Prawda wyszła na jaw, kusiło go dwóch innych gigantów

Ronaldo powiększa sobie penisa? Zatrważające informacje

Wielokrotnie można było przeczytać w mediach opinie u mówiące, że wciąż dąży do perfekcji. Pod każdym względem. Czy to na murawie, czy po prostu w życiu codziennym chce być najlepszy i kropka. Portugalczykowi na pewno trzeba przyznać to, że jego figura powinna stanowić za wzór dla wielu zawodników.

Oniemieliśmy, gdy zobaczyliśmy to zdjęcie Igi Świątek. Na co dzień tak nie wygląda, trudno oderwać wzrok

Mimo upływu lat trudno zaobserwować u Ronaldo znaczącą zmianę. Na pewno nie starzeje się w ekspresowym tempie. Okazuje się, że może mu w tym pomagać chirurgia plastyczna. Hiszpańskie medium "La Razon", a za nim inne portale i gazety na świecie informują, że Ronaldo bardzo często poddaje się zabiegowi wstrzykiwania botoksu.

Botoks w przyrodzeniu Ronaldo? Informacja podbija światowe media

Co jednak bardziej zaskakujące, a dla niektórych nawet kuriozalne, "La Razon" sugeruje, że botoks ma lądować nie tylko w twarzy kapitana reprezentacji Portugalii, ale również w... penisie. Jak można przeczytać w wyjaśnieniu autorów tekstu, botoks sprawia, że przyrodzenie jest grubsze, a taki zabieg mają stosować gwiazdy filmów dla dorosłych.

Co więcej, efekty mają utrzymywać się "zaledwie" od 18 do 24 miesięcy. Oznacza to, że jeśli chce czuć się bardziej... męsko, musi powtarzać taki zabieg regularnie. Powiększenie penisa ma dawać satysfakcję zarówno mężczyźnie, jak i partnerce podczas zbliżenia.

Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego

Kiedy pierwszy mecz Roberta Lewandowskiego w Barcelonie? Ile zarobi w Dumie Katalonii?

Posłuchaj podcastu i poznaj NOWE SZCZEGÓŁY!

Listen to "Lewandowski w Barcelonie! Z jakim numerem? Ile zarobi? Kiedy zagra?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze