Jose Mourinho znów upadł. KOMICZNA wpadka na meczu hokeja [WIDEO]

2019-02-04 22:08 MSo
Upadek Jose Mourinho
Autor: EastNews Komiczny upadek Jose Mourinho na meczu hokeja

Nie tylko w piłce nic ostatnio nie wychodzi Jose Mourinho. Portugalczyk został zwolniony z Manchesteru United po fatalnej serii zespołu. "The Special One" odmówił pracy w jednym z portugalskich klubów, a ostatnio pojawił się na wydarzeniu kompletnie niezwiązanym z futbolem - tym razem na meczu hokeja. I nie będzie wspominał tej wizyty dobrze...

Mourinho pojawił się na meczu i miał je symbolicznie otworzyć. Pojawienie się na tafli, a także rzucenie krążka nie było żadnym problemem. Tym okazało się natomiast... opuszczenie lodowiska. Portugalczyk poślizgnął się i upadł na lód. Całe zdarzenie nagrali kibice, a sytuacja została okraszona przez nich salwą śmiechu i oklaskami.

To nie pierwszy upadek Jose Mourinho w ostatnim czasie. Portugalczyk zakończył ostatnio w fatalnym stylu współpracę z Manchesterem United. Jego zespół przegrywał wszystko, co mógł i w końcu na Old Trafford zdecydowano się mu podziękować. Jego rolę przejął Ole Gunnar Solskjaer i z miejsca zaczął osiągać znakomite wyniki.

Kolejnym dowodem na fatalną pracę "The Special One" była kompletna przemiana Paula Pogby. Pod wodzą Mourinho, Francuz był dramatycznie słaby i został odstawiony od składu. Norweg sprawił, że były piłkarz Juventusu znowu jest w formie życia i strzela oraz asystuje jak najęty!

Najnowsze