Bartłomiej Drągowski, Łukasz Skorupski

i

Autor: Cyfra Sport Bartłomiej Drągowski, Łukasz Skorupski

Transfer Polaka

Kolejny Polak może trafić do Premier League! Wielki transfer jest o krok, miliony na stole

2022-10-07 13:12

Wydaje się, że dopiero co zakończyło się letnie okno transferowe, a w mediach pojawia się coraz więcej doniesień o możliwych transferach w zimowej przerwie! Jak podaje portal Meczyki.pl, kolejny reprezentant Polski może zagrać w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Do jednej z drużyn Premier League miałby przenieść Bartłomiej Drągowski, piłkarz Spezii Calcio. Oferta ma opiewać na niemal 10 mln euro!

O Bartłomieju Drągowskim głośno jest już od paru sezonów. Polak mógł odejść z Fiorentiny już przed rokiem, ale postanowił zostać. Niestety, najpierw przydarzyła mu się kontuzja, a potem nie mógł wrócić do najwyższej formy i większość minionego sezonu spędził na ławce rezerwowych. Mimo to interesowała się nim duża część europejskich klubów, w tym angielskich, takich jak Southampton i Bournemouth. Latem nie udało się dopiąć wyjazdu Polaka, który ostatecznie przeniósł się za 3,5 mln do... słabszego zespołu, czyli Spezii Calcio! Fiorentina zdawała sobie jednak sprawę, że może za swojego piłkarza zyskać sporo więcej, więc zapewniła sobie aż 50% od kwoty przyszłego transferu. I lada moment może na tym sporo zyskać.

Bartłomiej Drągowski może trafić do Premier League. Kilkumilionowa oferta

Jak podaje portal Meczyki.pl, zainteresowane sprowadzeniem Polaka jest Leicester City. Klub musi szukać nowego bramkarza po tym, jak latem barwy postanowił zmienić Kasper Schmeichel. Angielski klub może wyłożyć za Drągowskiego nawet 8-9 mln euro. - Drągowski jest naprawdę blisko - mówi Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

W obecnym sezonie Bartłomiej Drągowski wystąpił we wszystkich 8 meczach Spezii w Serie A, ale zachował tylko jedno czyste konto. Trudno winić w tym polskiego bramkarza, ponieważ Spezia to jeden ze słabszych klubów włoskiej ligi, obecnie zajmuje ona 12. miejsce w tabeli. Innymi piłkarzami występującymi w Spezii są Arkadiusz Reca i Jakub Kiwior. Drugi z nich również może lada moment zmienić klub, interesują się nim m.in. AC Milan czy Juventus.

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 7
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze