Łukasz Fabiański w 4 meczach tego sezonu Premier League puścił 7 bramek.

Autor: Press Focus Łukasz Fabiański w 4 meczach tego sezonu Premier League puścił 7 bramek.

Kontuzja Łukasza Fabiańskiego. Nie był w stanie sam zejść z boiska

2019-09-28 18:31

Złe wieści napływają z Anglii. W meczy 7. kolejki Premier League poważnie wyglądającego urazu nabawił się Łukasz Fabiański. Bramkarz reprezentacji Polski musiał opuścić boisko w 34. minucie meczu West Ham United z Bournemouth. Na razie nie wiadomo na jak długo uraz wykluczy Fabiańskiego z gry.

W meczu 7. kolejki Premier League Bournemouth podejmowało West Ham United. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Niestety już w pierwszej połowie kontuzji doznał Łukasz Fabiański. Polak przy próbie wybicia piłki z autu bramkowego chwycił się za udo i padł na boisko. Niestety uraz był na tyle poważny, że polski bramkarz w asyście lekarzy schodził z boiska. Na razie nie wiadomo jak poważnej kontuzji doznał polski bramkarz i czy nie przeszkodzi mu ona w występach w eliminacjach mistrzostw Europy. Przypomnijmy, że reprezentacja Polski 10 października zagra z Łotwą, a trzy dni później z Macedonią Północną.