Mateusz Klich

i

Autor: Cyfra Sport Mateusz Klich

Ostre wejście Klicha

Mateusz Klich ostro zaatakował kolegę na treningu. Wszystko widać na nagraniu, fani podzieleni

2022-08-16 16:41

Najbliższe tygodnie mogą być decydujące dla Mateusza Klicha. Polski zawodnik początkowo miał poważnie myśleć o odejściu na wypożyczenie, ale wiele wskazuje na to, że zostanie w Leeds walczyć o pierwszy skład. W dwóch meczach nowego sezonu pokazał się z niezłej strony, ale wciąż musi mocno pracować, aby regularnie występować i dobrze przygotować się do mundialu w Katarze. Na nagraniu z treningu widać jego zaangażowanie, gdy dość ostro traktuje jednego z kolegów. Wielu fanów tego nie pochwala, ale reszta broni Polaka.

Mateusz Klich to jeden z podstawowych reprezentantów Polski i trudno sobie wyobrazić, że mogłoby zabraknąć go na mistrzostwach świata w Katarze. Jednakże miejsca w pierwszym składzie pewnym być nie może, dlatego ważne jest, aby regularnie występował w najbliższych tygodniach, aby utrzymać formę. To miało umożliwić mu wypożyczenie, bowiem do niedawna wydawało się, że w Leeds będzie miał mało szans na grę. Po niezłym pierwszym meczu nowego sezonu Premier League, sytuacja ta miała się zmienić i trener Marsch chciałby zachować Polaka w składzie. Wciąż jednak przed nim sporo pracy, aby regularnie występować. 32-letniemu pomocnikowi zaangażowania odmawiać nie można, co pokazuje nagranie z treningu. Dla niektórych jednak, tego zaangażowania było nawet zbyt dużo, bo Klich w walce o piłkę ostro wyciął jednego z kolegów.

Cristiano Ronaldo otrzymał kolejny cios! Nie mieli dla niego litości, przyszła druzgocąca odpowiedź

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Ostre zagranie Klicha na treningu. Fani podzieleni w ocenie sytuacji

W Internecie pojawiło się krótkie nagranie z treningu Leeds United. Widać na nim uciekające z piłką Tylera Adamsa. Zatrzymać go postanawia Mateusz Klich, który robi to mocnym wejściem, całkowicie podcinając kolegę z zespołu. Warto podkreślić, że wejście z jednej strony może wyglądać na bardzo ostre, ale Klich nie trafia Amerykanina w żadne wrażliwe miejsce i Adams momentalnie podnosi się z murawy.

Napastnik Barcelony na sprzedaż. Klub ujawnił, ile chce za kolegę Lewandowskiego

W komentarzach można znaleźć wiele skrajnie różnych ocen tego, co się wydarzyło. Niektórzy nazywają zachowanie Polaka wręcz żenującym oraz idiotycznym! Z drugiej jednak strony sporo fanów wskazuje, że w Premier League to normalny trening. „To normalna Premier League, poziom wszystkiego jest bardzo wysoki”, „Ludzie naprawdę mają z tym problem? To zawodowi piłkarze. Trening ma być konkurencyjny. Jestem pewien, że co tydzień zdarzają się gorsze faule” czytamy we wpisach broniących Klicha.

Zobacz, jak Mateusz Klich spędzał wakacje! Zdjęcia w galerii poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze