Piłkarze Premier League i ich seksowne partnerki. Piękne i bogaci [ZDJĘCIA]

2019-08-09 16:39 PO
Piękne i bogaci - transfery
Autor: INSTAGRAM Piękne i bogaci - transfery

Ruszył nowy sezon według wielu najlepszej, a już na pewno najbogatszej ligi świata. W tym okienku transferowym kluby wydano aż 6,5 miliarda złotych! Gwiazdy zmieniały kluby, a wraz z nimi przeprowadzają się ich seksowne partnerki.

Najdroższym i najgorętszym transferem lata w Anglii były bez wątpienia przenosiny obrońcy Harry’ego Maguire’a (26 l.) z Leicester do Manchesteru United. Kosztował prawie 400 milionów złotych, a za grę w barwach „Czerwonych Diabłów” będzie inkasował 700 tysięcy złotych tygodniowo. Wraz z nim do Manchesteru przeprowadzi się obłędnie seksowna narzeczona Fern Hawkins. Są parą od 2011 roku, zaręczyli się w 2018, a w kwietniu br. na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Lillie.

Kolejny wielki transfer przeprowadził Manchester City. W ramach wymiany z Juventusem sprowadził Portugalczyka Joao Cancelo (25 l.), a w przeciwną stronę powędrował Brazylijczyk Danilo. Angielski klub dopłacił do całej operacji 130 mln zł. Wraz z nim Włochy na Anglię zamieni seksowna partnerka Daniela Machado.

Tymczasem David Luiz (32 l.) przeniesie się z zachodniego do północnego Londynu, czyli z Chelsea do Arsenalu. To zaskakujący transfer, bo przecież jeszcze w maju Brazylijczyk podpisał z „The Blues” nowy, roczny kontrakt. Jednak już niedługo później był mocno zdeterminowany, żeby odejść z Chelsea. Jednego dnia odmówił udziału w treningu, by wymusić zgodę na transfer, a nazajutrz (ostatni dzień okienka transferowego) ogłoszono, że przechodzi do Arsenalu. „Kanonierzy” zapłacą za niego niecałe 40 milionów złotych. Będzie zarabiał około 620 tysięcy złotych tygodniowo. Luizowi kibicuje jego piękna narzeczona Sara Madeira, której oświadczył się w marcu tego roku.