Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Jasne stanowisko szefa Realu Madryt w sprawie transferu Lewandowskiego. Nie krył, co myśli na ten temat, to może zaskoczyć

2022-06-16 14:20

Real Madryt i FC Barcelona od wielu lat dominują w lidze hiszpańskiej, rzadko dopuszczając jakąś inną drużynę do triumfu w LaLiga. W ostatnich latach liga hiszpańska straciła nieco na atrakcyjności, bowiem jej dwie największe gwiazdy – Cristiano Ronaldo i Leo Messi – opuścili tamtejsze kluby. Obecnie FC Barcelona stara się sprowadzić Roberta Lewandowskiego, który nie raz był łączony także z „Królewskimi”. Florentino Perez zapytany o ewentualny transfer „Lewego” mógł wielu zaskoczyć swoją odpowiedzią.

W hiszpańskich i niemieckich mediach nie brakuje regularnych doniesień na temat postępów w negocjacjach między FC Barcelona i Bayernem Monachium w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego. Pierwsza oferta za Lewandowskiego, opiewająca na 37 mln euro łącznie z bonusami, została odrzucona. „Bild” donosi, że kolejna oferta ma już opiewać na ponad 40 mln euro, czy nawet dobijać do 50 mln euro. Wcześniej media donosiły, że właśnie 50 mln euro zadowoliłoby Bayern i pojawia się coraz więcej informacji, że blisko jest dobicie targu. Co ciekawe, o ewentualne przejście Lewandowskiego do Barcelony zapytany został Florentino Perez, szef największego rywala „Dumy Katalonii”. Prezes Realu Madryt jednoznacznie skomentował ten ruch.

FC Barcelona podbija ofertę za Lewandowskiego! Kolejne miliony euro przekonają Bayern?

Szef Realu Madryt… cieszy się z transferu Lewandowskiego!

Florentino Perez został zapytany w „El Chiringuito” o ocenę ewentualnego sprowadzenia Roberta Lewandowskiego do Barcelony. Odpowiedział na to jednoznacznie! – Jeśli Lewandowski może trafić do Barcelony, to bardzo dobra wiadomość – zaczął szef Realu Madryt, który mógł sprowadzić Lewandowskiego do siebie już lata temu – Wszystko, dzięki czemu rozwijają się Barcelona i Real Madryt, pomaga zwiększyć konkurencję i jest dobre dla nas wszystkich. Nie jestem dyrektorem sportowym Barcelony, ale moim zdaniem mają szansę na podpisanie kontraktu, tylko muszą pamiętać, że Lewandowski nie jest wolnym graczem – dodał Perez.

Mariusz Pudzianowski rzucił wyzwanie Lewandowskiemu! Zaczepił go w mediach społecznościowych, zdjęcie robi furorę

To może nieco zaskakiwać, bowiem wzmocnienie rywala raczej nie powinno cieszyć żadnego klubu. Szef Realu Madryt zdaje sobie jednak sprawę z tego, że im słabsza będzie Barcelona, tym mniejsza atrakcyjność całej ligi i mniejsze wpływy z tego tytułu dla wszystkich klubów LaLiga, w tym Realu.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze