Liga hiszpańska. Real zremisował, więc Barcelona mistrzem Hiszpanii! Wideo, Youtube

2013-05-12 11:50

Barcelona nie musiała rozegrać meczu w tej kolejce ligi hiszpańskiej, by zapewnić sobie mistrzostwo Hiszpanii. Fakt, że Real Madryt zremisował 1:1 mecz z Espanyolem, "przyklepał" tytuł dla Leo Messiego i spółki. Gwizdek24.pl zaprasza do obejrzenia fragmentów meczu Espanyol - Real wideo youtube.

Barcelona gra w niedzielę o 19 ciekawy mecz z Atletico Madryt, ale już teraz może się cieszyć. W spotkaniu Espanyol - Real jako pierwsi trafili gospodarze - w 23. minucie Christian Stuani. W 58. minucie wyrównał Gonzalo Higuain. Trener Realu Jose Mourinho oszczędzał zawodników, bo 19 maja grają w finale Pucharu Króla.

Przeczytaj koniecznie: Jagiellonia - Legia, wynik 0:3. Legia znów liderem. Zapis relacji na żywo w Internecie