Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/JOAN MONFORT Robert Lewandowski

Wzruszajce słowa

Poruszające wyznanie Lewandowskiego. Łzy same napływają do oczu. Powiedział o zmarłym ojcu

2022-08-22 9:07

Kolejny zachwycający występ za Robertem Lewandowskim. W niedzielny wieczór był główną postacią FC Barcelona, która pokonała na wyjeździe Real Sociedad, a Polak miał udział przy trzech bramkach Blaugrany. Po rywalizacji nie krył radości z występu oraz zdradził swoją tradycję. Okazuje się, że pierwszy gol w nowym klubie zawsze ma tą samą dedykację.

Na pierwszą bramkę Roberta Lewandowskiego w lidze hiszpańskiej musieliśmy czekać tylko do drugiej kolejki. W pierwszym spotkaniu Barcelona zagrała na zero z tyłu, ale i na zero z przodu, ale przeciwko Realowi Sociedad skuteczność była już zdecydowanie lepsza. Choć nie brakowało nerwowych chwil dla kibiców Blaugrany, ta ostatecznie wysoko wygrała niedzielne spotkanie.

Niewiarygodne osiągnięcie Lewandowskiego. To zdarza się niebywale rzadko, inni patrzą z zazdrością

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Wzruszające wyznanie Lewandowskiego. Chodzi o zmarłego ojca

Duży udział miał w tym Lewandowski. Polak już w 44. sekundzie wpisał się na listę strzelców, a drugie trafienie dołożył w drugiej połowie. Do tego zanotował również asystę przy bramce Ansu Fatiego. Nie było więc zaskoczeniem, że Lewandowski został wybrany piłkarzem meczu. Kapitan reprezentacji nie ukrywał radości po spotkaniu.

Robert Lewandowski dał popis na urodziny! Dwa gole i genialna asysta, Barcelona rozgromiła Real Sociedad

- Na pewno jestem zadowolony i dumny ze zwycięstwa, a także z pierwszych bramek. To świetne uczucie. W pierwszej połowie nie wyglądało to idealnie, ale w drugiej wrzuciliśmy wyższy bieg. Mieliśmy dużą radość z atakowania - powiedział napastnik w rozmowie z Eleven Sports. Lewandowski zdradził również, że pierwszą bramkę zadedykował zmarłemu ojcu.

- Zawsze, gdy strzelam pierwszą bramkę w nowym klubie, to dedykuję ją mojemu ojcu. Wiem, że gdzieś wspiera mnie i ogląda mnie. W dniu urodzin ta bramka miała specjalne znaczenie. Nigdy jeszcze nie strzeliłem w pierwszej minucie - wyjawił Polak. Dodał jednocześnie, że czuje się kochany w Barcelonie czuje to od pierwszego dnia.

Sonda
Ile goli strzeli Robert Lewandowski w lidze hiszpańskiej w tym sezonie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze