Real - Saragossa 6:0. Cristiano Ronaldo szaleje. VIDEO

2011-08-29 10:50

Sezon w lidze hiszpańskiej wreszcie się rozpoczął i wydaje się, że niektórzy zawodnicy przez zwłokę "napalili się na grę". Na pewno dotyczy to Cristiano Ronaldo, który Realowi Saragossa strzelił trzy gole. Madrytczycy wygrali 6:0.

Real rozniósł imiennika z Saragossy w proch i pył, team Mourinho do przerwy prowadzil 2:0 po golach CR i Marcelo. Po przerwie padły jeszcze cztery bramki, a trener miał pretensje, że zmarnowali jeszcze co najmniej cztery "100". Mogło być 10:0.

W derbach Andaluzji Sevilla pokonała  2:1 Malagę, która ostatnio wydała 60 mln euro na transfery i zapowiadała, że bedzie "trzecią siła w La Liga". Valencia wygrała z Racingiem Santander 4:3 a strzelcem czterech goli był Roberto Soldado, w tym jednego samobójczego.