Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Hiszpanie ujawniają!

Robert Lewandowski na specjalnej liście Barcelony! Elitarne grono, to mówi o jego przyszłości

2023-02-23 8:48

Robert Lewandowski, miał, zdaniem hiszpańskich mediów, znaleźć się na specjalnej liście działaczy Barcelony. Jak podały hiszpańskie media, zawodnik reprezentacji Polski znalazł się w elitarnym gronie zawodników, których Barca nie odda za wszelką cenę. Znamy szczegóły,

Robert Lewandowski rozegra dzisiaj arcyważne spotkanie w Lidze Europy UEFA z Manchesterem United i ma wielkie szanse na to, żeby stać się bohaterem "Dumy Katalonii" w walce o kolejną rundę europejskiego pucharu. Tuż przed hitowym starciem na legendarnym Old Trafford wyszło na jaw, że Lewandowski znalazł się na specjalnej liście przygotowanej przez działaczy "Barcy", która tyczy się zawodników, których klub z Camp Nou nie chce sprzedawać za wszelką cenę.

Robert Lewandowski nie na sprzedaż. Polak miał znaleźć się na specjalnej liście

Najlepszy strzelec Barcelony w tym sezonie miał znaleźć się na specjalnej liście działaczy Barcelony. Według portalu "sport.es", działacze klubu z Camp Nou przygotowali listę graczy, których nie chcą się pozbyć za wszelką cenę, niezależnie od proponowanych kwot transferowych. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski ma tam figurować u boku Pedriego, Gaviego i dwóch defensorów "Dumy Katalonii", a więc Ronaldo Araujo i Julesa Kounde. Wiele więc wskazuje na to, że piłkarz polskiej kadry jeszcze przez długi czas będzie mógł cieszyć się grą w potentacie hiszpańskiej piłki.

Sonda
Czy Robert Lewandowski strzeli w starciu z Manchesterem United?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze