Jordan Ozuna, Karim Benzema

i

Autor: jiordyn/Instagram

Wielkie informacje

Sensacyjne doniesienia o Karimie Benzemie. Sam piłkarz twardo milczy, dojdzie do wielkiego wydarzenia w życiu?

2022-10-30 17:31

Karim Benzema otrzymał nagrodę Złotej Piłki, deklasując swoich rywali w tym plebiscycie. Real Madryt zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ligi hiszpańskiej, wyprzedzając Barcelonę, z którą okazali się lepsi podczas "El Clasico", wygrywając 3:1, a Francuz wpisał się na listę strzelców. Oprócz sukcesów na boisku, 34-latek znowu się zakochał, a w mediach nie brakuje plotek na temat nowego związku napastnika "Królewskich".

Karim Benzema może zaliczyć swój ostatni czas w karierze to bardzo udanego. Francuz otrzymał nagrodę Złotej Piłki okazując się lepszym od takich zawodników jak Sadio Mane, Kevin De Bruyne czy Roberta Lewandowskiego różnicą ponad trzystu głosów. Zespół 34-latka - Real Madryt również zalicza świetne występy w lidze hiszpańskiej oraz Ligi Mistrzów. Na krajowym podwórku "Królewscy" znajdują się na pierwszej pozycji mając trzy punkty przewagi nad Barceloną, z którą wygrali podczas "El Clasico" 3:1, a Benzema wpisał się na listę strzelców w 87. minucie. Oprócz sukcesów na murawie, Francuz w ostatnim czasie ponownie się zakochał, wybranką piłkarza jest modelka - Jordan Ozuna.

Media huczą na temat związku Karima Benzemy! Francuz zostanie kolejny raz ojcem?

Podczas gali w Paryżu, Benzemie towarzyszyły najbliższe osoby, pojawiła się oczywiście mama napastnika, syn Ibrahim, obecna partnerka oraz była żona Cory Gouthier. O związku Francuza media mówią już od kilku miesięcy. Zdaniem gazety "ABC" zakochani mają spodziewać się potomstwa. - Mówi się, że oboje są bardzo podekscytowani. Amerykańska modelka trochę odłożyła na bok swoją karierę, by być u boku napastnika i skupić się na przyszłej roli mamy - można przeczytać.

Wszyscy znajomi 34-latka nie wypowiadają się na ten temat, aby chronić prywatność napastnika Realu Madryt i jego partnerki. Francuz oraz Jordan Ozuna nie skomentowali jeszcze plotek. Nie wszyscy fani wiedzą, że Benzema ma już trójkę, córkę Melię oraz dwóch synów: Ibrahima i Nouriego.

W ostatnim czasie w wywiadzie z francuskim "GQ" Benzema się wypowiedział na temat, czy dzieci zmieniły jego podejście. - Kiedy masz dzieci, zmienia się to, że jesteś za nie odpowiedzialny i musisz dać im przykład. To prawda, że ​​jestem trochę bardziej dojrzały, ale nie, nie powiedziałabym, że posiadanie dzieci tak bardzo mnie zmieniło - przyznał 34-latek.

Sonda
Czy Karim Benzema jest lepszym napastnik od Roberta Lewandowskiego?
Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze