Eder Sarabia

Autor: Twitter Eder Sarabia

Trener Barcelony wpadł w FURIĘ podczas El Clasico. Słowa na "k" i "ch" leciały jak z karabinu [WIDEO]

2020-03-03 11:32

El Clasico jak zawsze wywołało ogromne emocje. Tegoroczna rywalizacja Realu Madryt z FC Barceloną była o tyle ważna, że mogła przybliżyć jedną, albo drugą stronę do mistrzostwa Hiszpanii. Po niedzielnym meczu bliżej tego celu jest ekipa Królewskich. Kibice Blaugrany mogą być źli na swoich piłkarzy, bo ci w drugiej połowie w ogóle nie istnieli, a przed przerwą nie wykorzystali kilku znakomitych sytuacji. A to sprawiło, że w furię wpadł asystent Quique Setiena.

Cały świat w niedzielny wieczór ponownie skupił się na wydarzeniach w Madrycie. Na Santiago Bernabeu doszło bowiem do rywalizacji Realu z Barceloną. Obie drużyny znów rywalizują między sobą o mistrzostwo Hiszpanii, a niewielka różnica w tabeli sprawiła, że mecz miał ogromną wagę. Rywalizacja dobrze zaczęła się dla podopiecznych trenera Setiena.

Doskonałe sytuacje do zdobycia bramki miał i Arthur i Antoine Griezmann. Obaj jednak nie popisali się i zmarnowali stuprocentowe okazje. To wywołało ogromną frustrację na ławce szkoleniowej Dumy Katalonii. W wielką furię wpadł przede wszystkim Eder Sarabia, asystent Setiena. Zachowanie drugiego trenera uchwyciły kamery telewizji Movistar+.

Na wideo opublikowanym w mediach społecznościowych widać, jak wrzeszczy w kierunku piłkarzy. Rzecz jasna nie obyło się bez przekleństw. - Antoine, k***a, trafiaj to, delikatniej! (...) Do c***a, strzelajcie!... - wrzeszczał Sarabia. Niewykorzystane sytuacje zemściły się na Barcelonie, która w drugiej połowie właściwie nie istniała i przegrała 0:2.