Adrian Mierzejewski

Autor: Cyfrasport Adrian Mierzejewski i Chris Smalling

Adrian Mierzejewski bohaterem w Chinach. Cudowna akcja i premierowy gol Polaka [WIDEO]

2020-09-06 16:36

Od dziewięciu lat Adrian Mierzejewski występuje w zagranicznych klubach. Teraz błyszczy w lidze chińskiej. W ostatnim spotkaniu Polak został bohaterem drużyny. Przeprowadził kapitalną akcję, którą zakończył strzeleniem gola. Warto zobaczyć jak polski pomocnik zdobył premierową bramkę w obecnym sezonie.

Adrian Mierzejewski po wyjeździe z Polski był gwiazdą w Turcji, Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie, Australii, a teraz dobrze sobie radzi w Chinach. Klub byłego reprezentanta Polski - Chongqing SWM pokonał na wyjeździe 2:1 Tianjin TEDA w 9. kolejce ekstraklasy. Polak rozegrał całe spotkanie, a bramkę zdobył w 22. minucie. To jego premierowe trafienie w obecnych rozgrywkach, które padło po kapitalnym rajdzie rozpoczętym na własnej połowie! W znakomitym stylu ogrywał rywali.  Założył przeciwnikom dwie tzw. siatki! Na koniec oddał płaski strzał po ziemi z prawej nogi. W ten sposób jego zespół prowadził w tym momencie 2:0.

Robert Lewandowski CZULE przytulił Laurę na jachcie! To rozczulające ZDJĘCIE chwyta za SERCE!

Chongqing SWM zajmuje szóste miejsce w lidze chińskiej (grupa B). Klub Mierzejewskiego do lidera Shanghai SIPG traci jedenaście punktów. Najważniejsze, że drużyna Polaka przerwała serię dwóch porażek z rzędu. W następnej kolejce Chongqing SWM zagra z ekipą Hebei.

Bez Roberta Lewandowskiego jak DZIECI we mgle. Tylko JEDEN powód do zadowolenia [WIDEO]