Reprezentacja Polski w piłce nożnej

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Albania - Polska PRZEWIDYWANY SKŁAD: Paulo Sousa musiał podjąć tę decyzję!

Reprezentacja naszego kraju kontynuuje walkę w eliminacjach mistrzostw świata w Katarze. Już na przełomie listopada i grudnia najlepsze zespoły globu powalczą o miano najlepszej ekipy świata. Dla losów ekipy Paulo Sousy najważniejsze będzie spotkanie Albania - Polska. Ono może przekreślić szanse na wyjazd na mundial. Selekcjoner przed meczem Albania - Polska musiał podjąć trudną decyzję.

Sytuacja Polski w grupie "I" eliminacji mistrzostw świata nie jest, niestety, zbyt kolorowa. Biało-czerwoni potrzebują zwycięstwa z Albańczykami, by być arcyblisko barażów o wyjazd na mundial. Wiadomo też jednak, że spotkanie w Tiranie do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych na pewno nie będzie należało... Paulo Sousa nie może więc kombinować i na spotkanie o wszystko powinien postawić na jedną kartę i wystawić najsilniejszy możliwy skład! W tym momencie nie może być już miejsca na kombinowanie i szukanie nowych rozwiązań. Z Albanią po prostu trzeba wygrać.

Dziś Albania – Polska. Dramat przed meczem o wszystko! Nie zagra kluczowy zawodnik! Gigantyczne osłabienie

Paulo Sousa o meczu Albania - Polska

- Jest więcej niż być albo nie być. To mecz o wszystko. Albania to bardzo silny zespół, dobrze zorganizowany zespół. Bardzo ciężko grać przeciwko nim, kiedy tracisz piłkę w środku pola. Na kluczowych pozycjach mają bardzo dobrych piłkarzy – zaznaczył. W poniedziałek wieczorem na Air Albania Stadium reprezentacja Polski trenowała w strugach deszczu. Trener Paulo Sousa przyznał, że ma jeszcze trochę wątpliwości. - Mam dwie niepewne pozycje. Po porannym treningu zdecyduję. Jesli chodzi o Pawła, doskonale wiem na co go stać – stwierdził Paulo Sousa.

Przewidywany skład na mecz Albania - Polska: Wojciech Szczęsny - Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Jan Bednarek - Jakub Moder, Grzegorz Krychowiak - Kamil Jóźwiak, Piotr Zieliński, Przemysław Frankowski - Adam Buksa, Robert Lewandowski

Polka ZAGROZIŁA Albańczykowi. Poszło o MECZ
Sonda
Kto wygra mecz Albania - Polska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze