Wayne Rooney, Manchester United

i

Autor: East News

Anglia - Polska. Wayne Rooney: Zrobimy wszystko aby złamać Polaków

2013-10-08 9:30

To kluczowe spotkania dla całego naszego kraju i miejmy nadzieję, że staniemy na wysokości zadania - mówi przed meczami z Czarnogórą i Polską gwiazdor reprezentacji Anglii Wayne Rooney.

Przed reprezentacją Anglii jeszcze dwa mecze w eliminacjach mistrzostw świata 2014. Podopieczni Roy'a Hodgsona muszą pokonać zarówno Czarnogórę, jak i Polskę, aby awansować na mundial nie oglądając się na inne wyniki. Obu starć nie może się już doczekać Wayne Rooney.

Przeczytaj koniecznie: Ukraina - Polska. Formienko wie, że Polacy będą żądni rewanżu

- Nie mogę się doczekać! Jak tylko skończył się mecz United z Sunderlandem, zacząłem myśleć o grze w reprezentacji Anglii - mówi napastnik Manchester United. - Mamy świadomość tego, jak ważne pojedynki nas czekają. Te kluczowe spotkania dla całego naszego kraju i miejmy nadzieję, że staniemy na wysokości zadania.

Dowiedz się więcej: Anglia - Polska. Artur Boruc bohaterem weekendu w Anglii!

- Nadchodzi czas prawdy - dodje. -  Przed nami bardzo ciężkie spotkania, ponieważ Czarnogóra i Polska dysponują silnymi zespołami i są świetne w grze z kontrataku. Możemy być pewni, że tanio skóry nie sprzedadzą, ale zrobimy wszystko, żeby ich złamać.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze