Anglik zagra w reprezentacji Polski? Był kontakt z Sousą, na jaw wyszły nowe szczegóły

2021-09-24 11:55
Matty Cash
Autor: screen - youtube.com/Forest.tv

Ostatnimi czasy głośno było o tym, że obrońca Aston Villi, Matty Cash jest bliski gry w reprezentacji Polski. Pogłoskę dementował co prawda PZPN, jak też były prezes związku - Zbigniew Boniek, jednak sam obrońca uważa, że sprawa jest otwarta. W wywiadzie z "Daily Mail" przyznał, że jego agent kontaktował się z Paulo Sousą.

Matty Cash od pewnego czasu wzbudza wielką ciekawość kibiców reprezentacji Polski. Powodem zainteresowania piłkarza występującego w Birmingham jest pogłoska mówiąca o tym, że stara się o polskie obywatelstwo, co otworzyłoby mu drogę do drużyny Biało-Czerwonych. O ile pogłoska o Cashu w kadrze była dementowana przez PZPN, a także przez byłego prezesa związku, Zbigniewa Bońka, o tyle piłkarz powiedział w "Daily Mail", że jego menadżer kontaktował się z Paulo Sousą.

Ewa Bilan-Stoch szczerze o modlitwie i Bogu. Tak traktuje się religię w domu Kamila Stocha

Matty Cash w reprezentacji Polski? Piłkarz Villi stara się o obywatelstwo

Według rodziny zawodnika, jak też jego samego, sprawa zdobywania polskiego obywatelstwa jest bardzo zaawansowana. Menadżer piłkarza The Villans miał już podjąć próbę kontaktu z Paulo Sousą, aby przedyskutować sprawę obrońcy w kontekście kolejnych powołań do reprezentacji Polski.

- Muszę uzyskać paszport i całą dokumentację dotyczącą obywatelstwa. Później wszystko będzie zależało od selekcjonera Paulo Sousy, czy będzie chciał mnie powołać. Nie rozmawiałem z nim osobiście, ale mój agent już tak. Nie mogę, póki co wiele powiedzieć na ten temat. Cały czas sprawa jest w toku. Teraz pozostaje mi tylko czekać - powiedział Matty Cash.

Te słowa Roberta Lewandowskiego o reprezentacji obnażają wszystko. Może się zrobić smutno Aby zobaczyć prawdę na temat zarobków Paulo Sousy, przejdź do galerii poniżej.

Matty Cash marzy o grze w reprezentacji

Obrońca klubu z Birmingham podkreśla, że granie na poziomie reprezentacyjnym byłoby dla nim spełnieniem dziecięcych marzeń. Czy zrealizuje je w drużynie "Biało-Czerwonych"? Czas pokaże.

- Występy na poziomie reprezentacyjnym są czymś, o czym marzy każdy chłopiec. Nie mam problemów z grą w tej samej grupie co Anglia, ale prawdopodobnie dostanę za to od chłopaków z Aston Villi - mówi gracz starający się o polski paszport na łamach "Daily Mail".

Sonda
Czy Matty Cash przydałby się reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze