Pokazała je całe

Anna Lewandowska już nie ukrywa córek. Pierwszy raz pokazała ich całe twarze! Jedno słowo wystarczyło

2023-01-10 14:38

Anna Lewandowska od dawna stara się chronić prywatność swojej rodziny. Popularna trenerka fitness i ukochana Roberta Lewandowskiego unikała publikacji wizerunku swojej córeczki. W końcu jednak zdecydowała się na pokazanie twarzy obu dziewczynek. Postanowiła zrobić jednak jedną rzecz, by nieco je zasłonić!

Anna Lewandowska od narodzin obu córeczek decydowała się na jedną bardzo ważną rzecz. Od momentu, kiedy dziewczynki przyszły na świat, Lewandowska unika pokazywania wizerunku swoich córeczek. W końcu jednak zdecydowała się na pokazywanie ich wizerunku. Trenerka fitness postanowiła przysłonić jednak część twarzy dziewczynek przy użyciu… emotikon dostępnych na portalu społecznościowym. Zasłoniła im oczy okularami przeciwsłonecznymi.

Mama Roberta Lewandowskiego oszołomiła kreacją. Tak Iwona Lewandowska pokazała się na Gali Mistrzów Sportu, postawiła na odważny krój

Anna Lewandowska pokazała twarze córek. Przysłoniła je tylko okularami przeciwsłonecznymi

Trenerka fitness nie ukrywa, że rodzina jest dla niej niezwykle ważna. Fotografia, która prezentowała całą rodzinę, została podpisana bardzo wymownie. Do odpowiedniego komentarzu potrzebne było tylko jedno słowo. - Love – napisała Lewandowska, co znaczy ni mniej, ni więcej tylko tyle, co „miłość”.

Zobacz zdjęcia Anny Lewandowskiej, Roberta Lewandowskiego i ich córek w galerii poniżej.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

i

Autor: Instagram Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Najnowsze