Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Anna Lewandowska poszła do szafy Roberta i wyciągnęła z niej drogą rzecz. Piłkarz o wszystkim dowiedział się po fakcie, mamy zdjęcia

2022-04-06 13:57

Anna Lewandowska odbyła podróż do Skandynawii, gdzie będzie pracować nad promocją swojej marki. Okazuje się jednak, że w samolocie lecącym za granicę, trenerka ubrała się w rzecz, którą zabrała z szafy zawodnika Bayernu. O wszystkim piłkarz dowiedział się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jego reakcja powala na kolana.

Anna Lewandowska postanowiła pochwalić się za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych wyprawą do Skandynawii. Okazuje się, że celem podróży trenerki jest nawiązanie współpracy biznesowej, jednak nie to przykuło uwagę internautów. Okazało się bowiem, że trenerka wyciągnęła z szafy ubranie Roberta Lewandowskiego i to właśnie w nim wyruszyła na podróż. O wszystkim napastnik Bayernu Monachium dowiedział się już po fakcie.

Pudzianowski pokazał, jak zamyka toster i rozbawił tysiące Polaków. Co za dystans! Gdy to zobaczyliśmy, padliśmy ze śmiechu

Anna Lewandowska wyjęła z szafy Lewandowskiego drogą rzecz. Piłkarz nic o tym nie wiedział

Okazuje się, że Anna Lewandowska w swojej najnowszej podróży służbowej pojawiła się w bluzie, która należy do Roberta Lewandowskiego. Ubranie marki Yves Saint Laurent, o który pisaliśmy tutaj  kosztuje kwotę 2 tysięcy złotych. O wszystkim zawodnik dowiedział się za pośrednictwem samej Lewandowskiej, która oznaczyła go za pośrednictwem swojej relacji na Instastories.

- Kochanie, pożyczyłam bluzę - napisała Anna Lewandowska pod swoją publikacją na Instagramie, oznaczając kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski.

Ewa Bilan-Stoch wyznała, co by robiła, gdyby była mężczyzną. Powiedziała o małej rzeczy, którą chciałaby mieć, nie ma cienia wątpliwości

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego z rodziną, przejdź do galerii poniżej.

Lewandowski zareagował na "pożyczkę" bluzy. Jego reakcja mówi wszystko

Robert Lewandowski odniósł się do wiadomości i treści swojej żony na Instagramie i okazał się być bardzo zaskoczonym tym, że trenerka zajrzała do jego szafy i zabrała mu jego ubranie.

- Ej - napisał Robert Lewandowski

- Hahahahah. Też Cie kocham - odpisała mu Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze