Anna Lewandowska z córkami

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska z córkami

Wyjątkowe zdjęcie

Anna Lewandowska spędziła niezwykłe chwile z córką. Tak nazwała Klarę, była ogromnie szczęśliwa z jej dokonań

2022-12-22 16:45

Anna Lewandowska od lat buduje swoją renomę trenerski fitness. Fani doceniają polecane przez nią ćwiczenia, tworzone sesje treningowe czy diety oraz kolejne obozy, na których mogą trenować ze swoją idolką. Aktywnym trybem życia Anna Lewandowska stara się zarazić także swoje córki Klarę oraz Laurę. Teraz na Instagramie podzieliła się dokonaniem starszej ze swoich córek i nazwała ją w szczególny sposób.

Anna Lewandowska pokazuje, że mimo odnoszenia sukcesów wciąż można nie osiadać na laurach i starać się sięgać po więcej. Trenerka fitness, a w przeszłości odnosząca duże sukcesy na arenie międzynarodowej zawodniczka karate, ma obecnie na Instagramie miliony obserwujących. Część ciekawa jest tego, jak wygląda życie rodzinne najlepszego polskiego piłkarza, inni natomiast chętnie korzystają z wiedzy, jaką Lewandowska dzieli się w mediach społecznościowych na temat zdrowego trybu życia, odżywiania i treningów. Swoje przedsięwzięcia zawodowe łączy ona także z wychowaniem dwójki córek, Klary oraz Laury. Wygląda na to, że starszą z nich już skutecznie zaraziła zapałem do treningów!

Anna Lewandowska pokazała wyjątkowe zdjęcie

Dla Anny i Roberta Lewandowskich rodzina jest niezwykle ważna, co podkreślają oni bardzo często w wywiadach, rozmowach czy choćby postach w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, że przykładają oni dużą wagę do wychowania córek, a przeprowadzka do Barcelony po transferze Lewandowskiego była dla nich dużym wyzwaniem także ze względu właśnie na Klarę oraz Laurę.

Anna Lewandowska już nie raz pokazywała zdjęcia i filmy, jak stara się zachęcać córki do naśladowania jej podczas ćwiczeń. Tym razem pokazała zdjęcie, jak starsza z córek, Klara, wykonuje razem z nią tzw. „mostek”. Na zdjęciu widać, jak duża jest już urodzona w 2017 pierwsza z córeczek sportowej pary. Anna Lewandowska opatrzyła zdjęcie także odpowiednim opisem – Mała ja. Najlepszy partner do treningów! – napisała zachwycona trenerka.

Najnowsze