Arkadiusz Milik

i

Autor: Cyfrasport Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik myśli o zmianie klubu? Polak zabrał głos w sprawie swojej przyszłości, stanowcze słowa

2021-05-01 15:28

Arkadiusz Milik może być zadowolony z decyzji o przenosinach do Olympique Marsylia. Polak we wszystkich rozgrywkach zagrał 13 spotkań, w których zdobył 6 goli i zanotował asystę. Jego dobra dyspozycja przykuła uwagę innych zespół i to nie tylko tych, które interesowały się 27-letnim napastnikiem już wcześniej. Teraz Milik zabrał głos w sprawie ewentualnego odejścia, o którym mówi się coraz głośniej.

Warto przypomnieć, że Arkadiusz Milik wciąż jest zawodnikiem SSC Napoli, a do OM został wypożyczony na półtora sezonu z obowiązkiem wykupu za 12 mln euro. Nie oznacza to jednak, że polski zawodnik już na pewno zagrzeje miejsce na dłużej w Marsylii. Niedawno wiele szumu wywołały słowa polskiego napastnika, które przez fanów zostały odczytane jednoznacznie – Olympique to tylko przystanek w karierze Milika. Choć kibice marsylskiego klubu nie byli z tych słów zadowoleni, to trudno krytykować zawodnika za to, że chce rozwijać się i grać dla najlepszych, do grona których Olympique nie należy. Niedawno pojawiły się nawet spekulacje, że Polakiem zainteresował się najmocniejszy obecnie zespół we Francji, Paris Saint-Germain. Niedawno Milik znów został zapytany o swoją przyszłość, a jego odpowiedź może być nieco zaskakująca.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Arkadiusz Milik stanowczo odpowiada na pytanie o transfer

Okazuje się, że mimo zainteresowania ze strony innych klubów, Polakowi nie spieszy się ze zmianą barw klubowych. Arkadiusz Milik w rozmowie z francuskim Canal+ stanowczo zaprzeczył, że zamierza opuścić Marsylię w najbliższym oknie transferowym. - Odejście tego lata? To nieprawda – stwierdził stanowczo polski napastnik w rozmowie z francuską telewizją – Tak twierdzą media. Nigdy nie powiedziałem, że chcę opuścić Olympique Marsylia. Jestem tu bardzo szczęśliwy, dobrze się tu czuję – podkreślił Arkadiusz Milik.

Co ciekawe, na plany Polaka wciąż może mieć wpływ SSC Napoli. Jeśli kierownictwo włoskiego klubu otrzyma satysfakcjonującą ofertę od innego klubu, może zdecydować się na szybszą sprzedaż swojego zawodnika. Wiele będzie zależało oczywiście od tego, jak Polak prezentować się będzie w końcówce sezonu, a także na mistrzostwach Europy. Obecnie Arkadiusz Milik wyceniany jest przez portal Transfermarkt na 22 mln euro.

Quebonafide nie mógł nic zrobić. Zbigniew Boniek bawił się z nim jak chciał

Najnowsze