Arkadiusz Milik zadebiutuje już w sobotę? Znamy decyzję trenera Marsylii!

2021-01-22 18:54 PM
Arkadiusz Milik
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Z pewnością wielu fanów piłki nożnej ucieszyło się, że saga transferowa z udziałem Arkadiusza Milika dobiegła końca. Polak ostatecznie przeniósł się z SSC Napoli do Olympique Marsylia. Wielu kibiców zastanawiało się, czy napastnik reprezentacji Polski dostanie szansę gry już w najbliższą sobotę w meczu przeciwko Monaco. Głos w tej sprawie zabrał trener marsylskiej drużyny, Andre Villas Boas.

Arkadiusz Milik nareszcie zdołał wyrwać się z Napoli. Polak pozostawał w konflikcie z władzami klubu i nie grał przez długie miesiące, nie będąc zgłoszonym do żadnych rozgrywek, w których występowali „Azzurri”. Na szczęście Napoli zdołało porozumieć się z Olympique Marsylia w sprawie transferu i teraz nasz napastnik będzie miał szansę na regularną grę, co jest kluczowe w kontekście nadchodzących mistrzostw Europy.

Arkadiusz Milik co godzinę może kupić sobie nowe Playstation! Dostaje NIEBOTYCZNE PIENIĄDZE w Marsylii | Futbologia

Choć Milik nie grał w ogóle w ostatnim czasie i trafił do klubu z Marsylii niedawno, to wiele osób zastanawia się, czy nie dostanie on szansy na grę już w najbliższą sobotę. Olympique czeka trudny mecz z AS Monaco, a sfrustrowani ostatnimi niepowodzeniami zespołu kibice będą oczekiwać zwycięstwa. W sprawie ewentualnego debiutu Arkadiusza Milika wypowiedział się trener Andre Villas Boas.

Dowiedz się więcej o transferze Arkadiusza Milika poniżej!

Portugalski szkoleniowiec na piątkowej konferencji prasowej wykluczył możliwość debiutu polskiego napastnika w pierwszym składzie Marsylii. Villas Boas przyznał jednak, że Arkadiusz Milik może dostać szansę na pokazanie się kibicom w końcówce spotkania przeciwko Monaco.

Leżał w ŚPIĄCZCE przez TYDZIEŃ! Problemy ze zdrowiem legendarnego piłkarskiego działacza

 - Szukaliśmy napastnika na rynku, więc cieszę się, że do nas trafił. I że jest to Milik. Trzeba jednak pamiętać, że nie grał od połowy listopada, dlatego w sobotę zacznie na ławce. Ale nie wykluczam, że dostanie kilka minut. Arek mówił mi, że czuje się dobrze pod względem fizyczny. Dam mu czas, aby wskoczył na najwyższe obroty – stwierdził Andre Villas Boas.

Kim jest Paulo Sousa, nowy trener kadry? | Futbologia
Najnowsze