Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram/ _rl9 Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

mocne słowa

Aż nas ścisnęło w gardle po traumatycznym wyznaniu Lewandowskiego! Poruszył bolesną kwestię poronienia, te słowa powinien przeczytać każdy

2023-04-09 15:14

Przed kilkoma miesiąca Anna Lewandowska zdecydowała się ujawnić, że w przeszłości doświadczyła poronienia. Słowa żony Roberta Lewandowskiego rzuciły zupełnie nowe światło na to, co dzieje się w życiu kapitana reprezentacji Polski, a teraz on sam miał okazję opowiedzieć więcej o tym traumatycznym zdarzeniu. Przy okazji postanowił wypowiedzieć poruszające słowa.

Wielu fanom może wydawać się, że życie największych gwiazd piłki nożnej jest usłane różami. Okazuje się jednak, że najlepsi zawodnicy na świecie również mają ogromne problemy, z którymi muszą sobie radzić. Tak było chociażby w przypadku Anny i Roberta Lewandowskich. Żona kapitana reprezentacji Polski jakiś czas temu zdecydowała się ujawnić, że doświadczyła poronienia w przeszłości i opowiedziała o tym traumatycznym wydarzeniu. Teraz nieco więcej na ten temat powiedział podczas wywiadu dla "Rozmowy Dzień Dobry TVN" również Robert Lewandowski. 

Poruszające słowa Roberta Lewandowskiego! Opowiedział o poronieniu żony

Piłkarz Barcelony opowiedział nie tylko o tym, jak dowiedział się od swojej żony, co właściwie się stało, ale także zdecydował się na mocne słowa, które powinien przeczytać każdy jego fan. Przede wszystkim ci, którzy krytykują go za gorszą postawę w danym meczu. Robert Lewandowski przypomniał po prostu, że również jest zwykłym człowiekiem, o czym wiele osób może zapominać. 

Aż nas ścisnęło w gardle po traumatycznym wyznaniu Lewandowskiego! Poruszył bolesną kwestię poronienia, te słowa powinien przeczytać każdy

- Pamiętam dokładnie ten moment. Rozmawialiśmy i staraliśmy się zrozumieć dlaczego. Wyczekiwaliśmy tego pierwszego dziecka i okazało się, że ludzie oceniają cię dlaczego nie strzeliłeś bramki, dlaczego tak grasz, a ty masz na głowię trochę inne rzeczy. Na końcu my też jesteśmy ludzi i przechodzimy przez okresy, które nie są łatwe. - wyznał wyraźnie przybity Robert Lewandowski podczas wywiadu dla "Rozmowy Dzień Dobry TVN".

Sonda
Czy lubisz rodzinę Lewandowskich?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze