Były reprezentant Polski przeszedł na weganizm. Opowiedziała o tym jego piękna żona

2020-03-29 18:48 MaSz
Paweł Olkowski
Autor: East News Paweł Olkowski

Od sześciu lat Paweł Olkowski występuje w zagranicznych klubach. Latem ubiegłego roku przeniósł się do tureckiego Gaziantepsporu. Jego żona Sara zdradziła, że od czterech miesięcy były obrońca reprezentacji Polski stosuje dietę wegańską.

Paweł Olkowski po wyjeździe z Polski grał w niemieckim Koeln. Ubiegły sezon spędził w angielskim Boltonie Wanderers. Latem podpisał dwuletni kontrakt z beniaminkiem ligi tureckiej Gaziantepsporem. W nowym zespole w tym sezonie zaliczył osiem występów. Klub naszego zawodnika (gra tam także Bartłomiej Pawłowski) zajmuje dziewiąte miejsce. Teraz liga turecka zawiesiła rozgrywki ze względu na pandemię koronawirusa.

Restauracja Arkadiusza Milika wysyła JEDZENIE do szpitali! Tak wspiera walczących z epidemią [ZDJĘCIA]

Żona naszego piłkarza - Sara Olkowska w mediach społecznościowych zdradziła, że jej mąż stosuje dietę wegańską. To właśnie on namówił małżonkę, aby także jej wypróbowała. Weganie w swoich posiłkach odstawiają mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, jak nabiał i jajka. - Podczas "aresztu domowego” lodówka u mnie się nie zamyka - czytamy we wpisie Sary Olkowskiej na jej profilu na Instagramie. - Od 1,5 roku byłam na diecie wegetariańskiej, ale od pewnego czasu za namową męża próbuje kuchni wegańskiej (mąż weganin od 4 miesięcy). Dlatego przez ten czas prócz podjadania próbuje się rozwijać w tym kierunku. Zachęcam do śledzenia mojego nowo otwartego bloga (vege_momoftwokids), to dla tych którzy w nadmiarze kupili kilogramy strączków i nie wiedza co z tym zrobić. U mnie dziś na obiad sałatka z pak choi i wegańskim bolognese - napisała żona byłego kadrowicza.

Rafał Gikiewicz znów zaskoczył! Zobacz co zrobił bramkarz Unionu Berlin [WIDEO]

Najnowsze