Restauracja Arkadiusza Milika wysyła JEDZENIE do szpitali! Tak wspiera walczących z epidemią [ZDJĘCIA]

2020-03-29 16:40 CH
Arkadiusz Milik, Napoli
Autor: East News Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik również przyłączył się do akcji niesienia pomocy ofiarom koronawirusa oraz tym, którzy walczą z epidemią. Piłkarz Napoli i reprezentacji Polski użył do tego swojej restauracji Food and Ball w Katowicach. Paczki ze smaczną żywnością trafiają do kolejnych szpitali. Brawo Arek! Brawo pracownicy restauracji!

Restauracja Food and Ball (Jedzenie i Piłka) to inwestycja Arkadiusza Milika. Niestety modny lokal gastronomiczny w Katowicach, tak jak inne tego typu lokale, został zamknięty na czas walki z epidemią. Milik i pracownicy restauracji, której piłkarz jest właściciele, postanowili pomóc potrzebującym. "OCHRONA ZDROWIA! Dziękujemy, że jesteście! Właśnie przygotowujemy posiłki dla lekarzy, którzy pełnią swoją służbę dzień i noc! Dziękujemy!" - czytamy na profilu restauracji na Instagramie, gdzie zamieszczono zdjęcia przesyłek z jedzeniem.

GIGANTYCZNE straty finansowe Wojciecha Szczęsnego! Epidemia zabierze mu FORTUNĘ!

Do akcji przyłączyli się klienci restauracji, którzy pomagają rozwozić jedzenie. "Pomimo, że jesteśmy zamknięci, to nie zapominamy o tych co niosą pomoc ludziom dniami i nocami! Komu mamy pomóc jutro? Kto jutro gotowy na zamówienia? Pamiętajcie, że dobro wraca!" - czytamy na profilu restauracji.

Grzegorz Krychowiak dziękuje służbom medycznym walczącym z koronawirusem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koronawirus w sporcie

Najnowsze