Celia Krychowiak znów KUSI! Żona piłkarza odsłoniła GŁĘBOKI DEKOLT [ZDJĘCIE]

2020-08-03 13:55 DKO
Celia Krychowiak
Autor: Instagram/celiajaunat Celia Krychowiak

Sezon piłkarski w Rosji niedawno dobiegł końca, a to oznacza, że piłkarze w końcu mogli rozjechać się na wakacje. Z tego powodu na pewno ucieszyli się Grzegorz i Celia Krychowiak. Pasją pary jest podróżowanie. Małżeństwo nie traciło nawet chwili i udali się na odległą Kamczatkę. Po powrocie kobieta postanowiła raz jeszcze zachwycić swoich fanów kuszącym zdjęciem.

Coraz ciężej znaleźć zakątek świata, w którym reprezentant Polski i jego piękna partnerka nie postawili nogi. Para nawet nie zamierza ukrywać, że zwiedzanie kolejnych pięknych miejsc jest dla nich wielką pasją. Byli już m.in. w Australii, Malediwach, czy na Bali. Teraz postawili na nieco inny kierunek, bo postanowili pozwiedzać Rosję i udali się na Kamczatkę.

Słynny tenisista RZUCIŁ obłędnie SEKSOWNĄ modelkę! Zerwali i usunęli wszystkie wspólne ZDJĘCIA!

Patrząc na media społecznościowe pary, można odnieść wrażenie, że byli zachwyceni okolicznościami przyrody i naturą, która ich otaczała w tym odległym zakątku Rosji. - Wiedziałem, że Kamczatka jest wyjątkowa, ale nie spodziewałem się, że jest taka ładna. Nie wracam dwa razy w to samo miejsce, ale pewnego dnia tutaj mógłbym - napisał Krychowiak na Instagramie.

EROTYCZNE ćwiczenia Georginy Rodriguez. Ukochana Ronaldo nie WSTYDZI się niczego

Małżeństwo wróciło już jednak z wyjazdu, czego również możemy dowiedzieć się z mediów społecznościowych. Celia Krychowiak opublikował ana swoim profilu na Instagramie zdjęcie zatytułowane "powrót do cywilizacji". Pozuje na nim w czarnym stroju, w którym odsłania dość dużo dekoltu. Tradycyjnie już fani byli zachwyceni jej kreacją i wyglądem, czemu dziwić się nie można.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Retour à civilisation 😝 Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat)
Najnowsze