Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza

Ważne wieści!

Cezary Kulesza przekazał nowe informacje w sprawie meczu Polska – Albania! Reprezentacja wróci na Narodowy?

2023-02-23 14:13

Tuż przed mundialem w Katarze pojawiły się niepokojące informacje dotyczące PGE Narodowego – stadion, na którym często swoje mecze rozgrywa reprezentacja Polski, miał usterkę, uniemożliwiającą użytkowanie obiektu. Cezary Kulesza w rozmowie z Polsatem Sport przekazał najnowsze wieści w sprawie możliwości rozegrania meczu Polska – Albania na PGE Narodowym.

Reprezentacja Polski już w marcu rozpocznie eliminacje kolejnej wielkiej imprezy – Euro 2024. Pierwszy mecz rozegramy na wyjeździe przeciwko najgroźniejszemu rywalowi, Czechom, a później u siebie z kolejną drużyną, mogącą walczyć o awans, czyli Albanią, która pokazała charakter już w eliminacjach mistrzostw świata. Problem pojawił się jednak z miejscem rozegrania starcia z Albańczykami właśnie z powodu usterki PGE Narodowego. Teraz jednak Cezary Kulesza przekonuje, że PZPN zrobił bardzo dużo, by udało się na czas zażegnać problem.

Cezary Kulesza uspokaja przed meczem z Albanią

Już wcześniej portal WP SportoweFakty informował, że pracy naprawcze idą całkiem sprawnie. Teraz dobre wieści potwierdza Cezary Kulesza, który w rozmowie z Polsatem Sport zapewnia, że mecz odbędzie się w Warszawie. – Według moich informacji i rozmów z przedstawicielami Stadionu Narodowego ta decyzja będzie pozytywna – zapowiada Cezary Kulesza.

 – Wiem, że kibice się niecierpliwili, ponieważ nie wiedzieli, gdzie zostanie rozegrany ten mecz. Walczyliśmy o tę Warszawę, żeby ten prestiżowy mecz był rozegrany w Warszawie. Jest duża szansa, że to spotkanie tutaj się odbędzie. Musieliśmy też często rozmawiać z UEFA, która chciała wcześniej znać lokalizację rozegrania tego meczu. W tym tygodniu będzie oficjalna informacja i będzie ona pozytywna – dodaje prezes PZPN.

Cezary Kulesza po wyborze Fernando Santosa na selekcjonera
Najnowsze