Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Ciężkie chwile w domu Czesława Michniewicza! Ujawnili całą prawdę, nie jest lekko

2022-03-16 15:52

Życie trenerów piłkarskich i selekcjonerów reprezentacji narodowych nie jest usłane różami, o czym mogli przekonać się kolejni szkoleniowcy, w tym również Czesław Michniewicz. Następca Paulo Sousy od samego początku swojej pracy z kadrą Biało-czerwonych musiał poświęcić mnóstwo czasu na przygotowanie się do finału barażowy przed mundialem i jak się okazuje, w jego domu nastały naprawdę trudne chwile.

Kiedy Paulo Sousa zdecydował się porzucić reprezentację Polski i wyjechać do Brazylii, by trenować tamtejsze Flamengo, kibice Biało-czerwonych z niecierpliwością wyczekiwali kolejnego selekcjonera, który miał coraz mniej czasu, aby przygotować drużynę do barażowego meczu przed zbliżającymi się mistrzostwami świata. Gdy tylko zadanie to zostało powierzone Czesławowi Michniewiczowi, nowy szkoleniowiec polskiej kadry niezwłocznie udał się w trasę, aby spotkać się z kolejnymi zawodnikami Biało-czerwonych. Na krótko przed finałem barażu, na jaw wyszła cała prawda na temat tego, jak wyglądało rodzinne życie Michniewicza w czasie ostatnich tygodni. 

Reprezentant Polski zadrwił z Kamila Glika po kontuzji! Po tym wpisie ruszyła prawdziwa lawina

Ujawnili całą prawdę na temat ostatnich tygodni Czesława Michniewicza. Trudne chwile dla rodziny selekcjonera reprezentacji Polski

Zanim jeszcze nowy selekcjoner reprezentacji Polski objął stery po Paulo Sousie wiadomo było, że będzie miał on masę roboty. Okazuje się jednak, że w ostatnich tygodniach rodzina trenera nie miała zbyt wielu okazji, żeby zobaczyć go w domu. Podczas pierwszych 42. dni w roli selekcjonera reprezentacji Polski, tylko przez 6 z nich Michniewicz był z rodziną. Resztę czasu spędził w rozjazdach, spotykając się z zawodnikami Biało-czerwonych. - To był tylko czas na przepakowanie walizek, wypranie i wyprasowanie koszul, przygotowanie garderoby i załatwienie niektórych spraw w federacji - wyznał Czesław Michniewicz w podcaście "Radio Polska Europa".

Jan Tomaszewski dosadnie o powołaniach Michniewicza! Legendarny bramkarz nie mógł odpuścić, wytknął ważny szczegół

Sonda
Czy powrót Kamila Grosickiego to dobra decyzja Michniewicza?
Tomaszewski dowiedział się, że Michniewicz go skrytykował. Bezbłędna reakcja | Futbologia

Ostatnie przegotowania do najważniejszego meczu czterolecia

Podczas spotkań z zawodnikami Biało-czerwonych, Czesław Michniewicz odwiedził m.in. Niemcy, Włochy, Anglię, Turcję i pojawił się na wielu spotkaniach PKO Ekstraklasy. To sprawiło, że w końcu ujrzeliśmy powołania nowego selekcjonera - w których oczywiście nie zabrakło sensacji, takich jak chociażby Patryk Kun. Reprezentacja Polski w kolejnych dniach przygotowywać się będzie do najważniejszego spotkania ostatnich miesięcy dla Polski, bowiem od wyniku meczu z Czechami lub Szwecją zależeć będzie, czy Biało-czerwoni pojadą na mundial do Kataru. Spotkanie to odbędzie się 29 marca w Chorzowie na Stadionie Śląskim.

Ogromna kasa dla reprezentanta Polski! Mógł zarabiać grube miliony, Mateusz Borek ujawnia

Sprawdźcie, jak Czesław Michniewicz odpoczywał po zwolnieniu z Legii Warszawa, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze