Robert, Anna, Klara i Laura Lewandowscy

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Robert, Anna, Klara i Laura Lewandowscy

Córka Lewandowskich rozpieszczana jak saudyjski szejk. Urodziny na bogato, mało które dziecko może marzyć o takim przyjęciu

2021-05-06 11:50

Laura Lewandowska świętowała swoje pierwsze urodziny. Jej rodzice, znana trenerka Anna Lewandowska, a także kapitan reprezentacji Polski - Robert Lewandowski, postanowili, aby przyjęcie z okazji pierwszej rocznicy narodzin swojej najmłodszej córki było pełne niezwykłych i drogich akcentów. Nie zabrakło balonów, tortu i prezentu. Nie da się ukryć, że każde dziecko w Polsce wprost marzy o takim przyjęciu.

Laura Lewandowska świętowała właśnie swoje pierwsze urodziny. Najmłodsza córka państwa Lewandowskich od chwili swoich narodzin jest personą, która wzbudza wielkie zainteresowanie ze strony fanów polskiego show-biznesu, a także sportu. Kiedy jej mama - Anna Lewandowska, decyduje się na pokazanie jej zdjęć za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, fani nie potrafią ukryć zachwytu. Tym razem, państwo Lewandowscy zdecydowali się pokazać, jak ich najmłodsza pociecha spędziła urodziny. Nie da się ukryć, że o takim przyjęciu może marzyć każde dziecko w Polsce.

Laura Lewandowska obchodziła pierwsze urodziny. Jej narodziny dostarczyły wielkich emocji

Kiedy mała Laura przychodziła na świat, cała Polska była przejęta doniesieniami płynącymi wprost od rodziny Lewandowskich. Portale plotkarskie wprost prześcigały się z dostarczaniem informacji, a zdjęcia najmłodszej potomkini rodu Lewandowskich wprost rozlewały się po całym internecie. Teraz dziewczynka obchodziła pierwsze urodziny, a jej rodzice zadbali o to, aby przyjęcie było z wielką klasą, stylem i elegancją.

Lewandowscy nie szczędzili pieniędzy na urodziny córki. Nie zabrakło prezentów i gadżetów

Z okazji pierwszych urodzin córki Lewandowskich, najsłynniejsza para polskiego show-biznesu i sportu postanowiła pokazać, jaki ma gest. Na przyjęciu nie zabrakło prezentu i tortu, a wszystko uwieńczyły balony, rozłożone po całym salonie państwa Lewandowskich. Aby przekonać się, jak obchodzone były urodziny Laury, przejdź do galerii poniżej. 

Sonda
Do którego z rodziców bardziej podobne są usta Laury?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze