Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

To już koniec?

Czesław Michniewcz odejdzie z reprezentacji Polski? Został wezwany na zarząd PZPN. Jego godziny są policzone?!

2022-12-22 9:42

Czy godziny Czesława Michniewicza są już policzone? Niewykluczone, że to ostatnie chwile selekcjonera w obecnej roli. O godzinie 10:30 w czwartkowe (22 grudnia) przedpołudnie zbiera się zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej, który ma debatować w sprawie Michniewicza. Ten także został wezwany do siedziby PZPN. Czy Czesław Michniewicz odejdzie z reprezentacji Polski?

Zbiera się zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej. W czwartek, 22 grudnia, o godzinie 10:30 najważniejsze osoby z polskiej federacji spotkają się z selekcjonerem Czesławem Michniewiczem. Na razie nie wiadomo jednak, czy będzie to spotkanie podsumowujące pracę trenera, z którym PZPN się pożegna. Nie można tego wykluczać. Podczas tego spotkania może zapaść decyzja dotycząca jego przyszłości. Czesław Michniewicz może pożegnać się z reprezentacją jeszcze przed świętami.

Kulesza ma się spotkać z Michniewiczem! To może być kluczowe, media nie mają wątpliwości.

Czesław Michniewicz odejdzie? Pojawi się na zarządzie PZPN

Czesław Michniewicz został wezwany na zarząd PZPN. Nie można wykluczyć, że będzie to jego ostatnie spotkanie z władzami polskiej piłki. Notowania selekcjonera nie stoją w ostatnim czasie najwyżej. Szkoleniowiec osiągnął wszystkie stawiane przed nim cele, ale styl i afery, które wybuchły na mundialu mocno rzutowały na jego wyniki.

Kadra Michniewicza wyszła z grupy, awansowała na mundial i utrzymała się w Lidze Narodów. Z drugiej strony, stoi brzydki styl gry i afera premiowa. Co więcej, mocno w selekcjonera uderzyły słowa największych gwiazd kadry, które mówiły, że lepiej czują się, grając w otwarty futbol, a nie tylko się broniąc. W ostatnich dniach mówiło się, że większość kluczowych piłkarzy nie chce współpracować z Michniewiczem.

Jacek Gmoch o polskich kandydatach na selekcjonera. Tylko jeden z nich ma autorytet. Mocne słowa o okresie korupcji

Kto może zastąpić Czesława Michniewicza? Lista kandydatów.

Czesław Michniewicz nie będzie już selekcjonerem reprezentacji? To możliwe

Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć "Super Expressowi", Czesław Michniewicz ma dziś się dowiedzieć, że jego kontrakt nie zostanie przedłużony. To może być bardzo gorący dzień w polskim futbolu.

Kim jest Czesław Michniewicz? Bilans meczów w reprezentacji Polski

Czesław Michniewicz przejął reprezentację Polski po Paulo Sousie. Selekcjoner wprowadził drużynę na mistrzostwa świata dzięki wygranej ze Szwecją 2:0 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 

Michniewicz spełnił wszystkie stawiane przed nim zadania. Utrzymał się w Lidze Narodów, wyszedł z grupy mistrzostw świata. Z trzynastu meczów wygrał 5 i zremisował 3. Pozostałe 5 zakończyło się porażkami.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze