Autor: PHILIPPE DESMAZES Euro 2016. Szwajcaria - Polska. Kuba Błaszczykowski, Łukasz Piszczek, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik

Euro 2016. Polska - Portugalia NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE

2016-06-30 21:26

Polska - Portugalia w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Podopieczni Adama Nawałki ponownie wracają na Stade Velodrome, gdzie w fazie grupowej pokonali Ukrainę (1:0). Stawką pojedynku w Marsylii będzie awans do półfinału Euro 2016. Gdzie w TV obejrzeć mecz Polska - Portugalia? Oglądaj darmowy STREAM LIVE ONLINE.

Reprezentacja Polski jest jedną z rewelacji mistrzostw Europy. Podopieczni Adama Nawałki w trzech meczach fazy grupowej zgromadzili siedem punktów i z drugiego miejsca awansowali do fazy pucharowej. Pokonali Irlandię Północną (1:0), Ukrainę (1:0) i zremisowali po zaciętym boju z mistrzami świata Niemcami (0:0). Natomiast w 1/8 finału po 120 minutach był remis 1:1 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W nich lepsi okazali się biało-czerwoni, którzy w czwartkowy wieczór zagrają o półfinał Euro 2016.

Na Portugalię wszyscy narzekali, bo z grupy awansowała nie wygrywając żadnego meczu. Po trzech remisach, w 1/8 finału drużyna Fernando Santosa wpadła na bardzo mocną Chorwację. Rywale przeważali, trafili w słupek, ale to Quaresma zadał nokautujący cios na trzy minuty przed końcem dogrywki. Ronaldo i spółka rozpędzają się i to jednak oni będą minimalnym faworytem marsylskiego ćwierćfinału. Ale biało-czerwoni w spotkaniach z Portugalią lubią tę rolę - wszyscy pamiętamy pamiętną wygraną i remis w eliminacjach do Euro 2008. Wcześniej ograliśmy ich też na mundialu w Meksyku 30 lat temu.

Mecz Polska - Portugalia odbędzie się w czwartek 30 czerwca o godz. 21:00 na Stade Velodrome w Marsylii. Transmisja w telewizji na antenie TVP1, Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport2. Natomiast STREAM LIVE ONLINE dostępny w serwisie ipla.tv.