Euro U21. Carlos Soler: Polacy pokazali, że mają bardzo dobrą drużynę

2019-06-22 8:34 MaSz
Włochy - Polska U21 2019: SKRÓT WIDEO, WYNIK, BRAMKI, GRUPA
Autor: Piotr Dziurman/REPORTER / EAST NEWS Włochy - Polska U21 2019: SKRÓT WIDEO, WYNIK, BRAMKI, GRUPA

Reprezentacja Polski jest rewelacją finałów do lat 21, które rozgrywane są we Włoszech i San Marino. Młodzi Polacy poradzili sobie z Belgią 3:2 i Włochami 1:0. W ten sposób z kompletem punktów prowadzą w tabeli grupy A. Czy "Biało-czerwoni" w sobotę potwierdzą siłę w meczu z Hiszpanią? - Postaramy się zdobyć trzy punkty i strzelić jak najwięcej goli - deklaruje Carlos Soler, gracz naszych rywali.

Hiszpania jest pod ścianą i potrzebuje zwycięstwa w meczu z naszą kadrą. - Polacy pokazali, że mają bardzo dobrą drużynę - mówi Carlos Soler, pomocnik młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii, cytowany przez dziennik "Marca". - Mają niektórych bardzo dobrych piłkarzy w środku pomocy. Dzięki temu wygrali dwa poprzednie mecze. Mają dużo opcji, aby awansować. Musimy kontrolować przebieg meczu, wykorzystywać ich błędy. Teraz postaramy się zdobyć trzy punkty i strzelić jak najwięcej goli - prognozuje Hiszpan.

Carlos Soler docenia klasę polskiej drużyny. - Bardzo spodobał mi się zespół Polski w meczu z Włochami - przekonuje hiszpański pomocnik. - Są bardzo dobrze zorganizowani, ale dużo im kosztuje stworzenie sytuacji bramkowej. To wszystko pokazali właśnie z Włochami. Nie liczymy tylko na jednego zawodnika, ale na cały zespół. Koncentrujemy się na nas. To jest najważniejsze - twierdzi Carlos Soler.

Polska – Hiszpania, EURO U-21,TVP 1, sobota, godz. 21:00

Najnowsze