już wyjechał z Polski

Fernando Santos od razu opuścił Polskę! Nowy selekcjoner reprezentacji błyskawicznie udał się na lotnisko

2023-01-25 5:55

Kiedy Fernando Santos był ogłaszany nowym selekcjonerem reprezentacji Polski, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza poinformował, że Portugalczyk ma w planach przeprowadzić się ze swoją rodziną do Warszawy, jednak jak się okazało, nie od razu. Po konferencji prasowej, Fernando Santos udał się jeszcze na krótkie spotkanie z Cezarym Kuleszą, a później od razu na lotnisko.

Reprezentacja Polski przez ponad trzy tygodnie pozostawała bez selekcjonera reprezentacji Polski po tym, jak Cezary Kulesza zdecydował się nie przedłużać kontraktu Czesława Michniewicz. Wreszcie podczas specjalnej konferencji prasowej oficjalnie zaprezentowany jako nowy selekcjoner został Fernando Santos i prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej od razu zaznaczył, że były szkoleniowiec m.in portugalskiej kadry ma zamiar przeprowadzić się ze swoją rodziną do Warszawy, skąd będzie pracował. Jak się jednak okazuje, najpierw postanowił wrócić do domu i wyleciał z Polski jeszcze w dniu swojej prezentacji. 

Chwilę po objęciu reprezentacji Biało-czerwonych Fernando Santos opuścił Polskę! Mamy zdjęcia z lotniska

Po tym, jak zakończyła się oficjalna prezentacja oraz konferencja prasowa, podczas której Fernando Santos odpowiadał na pytania dziennikarzy, nowy selekcjoner reprezentacji Polski wraz z Cezarym Kuleszą udali się do jednej z warszawskich restauracji, gdzie Portugalczyk świętował otrzymanie nowej pracy złocistym napojem. Gdy tylko spotkanie się zakończyło, Fernando Santos udał się prosto na lotnisko, po czym opuścił nasz kraj i najpewniej wrócił do cieplejszej Portugalii. Na razie nie wiadomo, kiedy selekcjoner miałby przeprowadzić się na stałe do Warszawy. Zobaczcie zdjęcia Fernando Santosa z lotniska, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze