Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfrasport Kamil Grosicki

Gdzie zagra Kamil Grosicki? Telefony dzwonią, trzy kierunki w grze. To była jasna deklaracja

2021-05-06 16:00

Kamil Grosicki postanowił zaryzykować. Mając na uwadze możliwość straty miejsca w reprezentacji Polski, postanowił zostać w West Bromwich Albion do końca sezonu. Wydawało się, że skrzydłowy postanowi opuścić Anglię i najbliższe miesiące spędzić w Polsce. Mówiło się o zainteresowaniu Legii Warszawa i Pogoni Szczecin. Po tym sezonie „Grosik” opuści WBA. Zdradził kierunki, z których już teraz dostał telefony.

Nigdy nie ukrywał, że gra w kadrze to dla niego największy zaszczyt. Mimo że w tym sezonie zagrał ledwie w trzech spotkaniach Premier League, to Paulo Sousa zaprosił go na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Portugalski selekcjoner kadry wciąż liczy na doświadczenie 32-letniego pomocnika. Te kilka miesięcy bez regularnej gry są trudne dla Grosickiego. Piłkarz na pewno opuści West Brom po zakończeniu rozgrywek.

Kim jest Kamil Grosicki? Sylwetka napastnika reprezentacji Polski: klub, żona rodzina

Tomaszewski szczerze o ALKOHOLU w reprezentacji Górskiego!

Gdzie więc przeprowadzi się Kamil Grosicki. Tym razem polskie kluby raczej nie staną do rywalizacji o jego podpis pod kontraktem. „Grosik” ma dużo ciekawsze oferty, z pewnością w wymiarze finansowym. - Na razie będę koncentrował się na graniu za granicą. Kiedyś może do Polski wrócę. Chciałem w styczniu, ale nie udało się – zdradził w rozmowie z przedstawicielami firmy Solektro na ich transmisji LIVE na facebooku.

Córka Lewandowskich rozpieszczana jak saudyjski szejk. Urodziny na bogato, mało które dziecko może marzyć o takim przyjęciu

Polski skrzydłowy powiedział już dosyć konkretnie, skąd napływają pierwsze oferty. – Dzwonią z krajów arabskich, Ameryki i Turcji i myślę, że w najbliższej przyszłości będę rozmawiał z klubami z tych miejsc. Moja przygoda z WBA dobiega końca – dodał.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze