Grzegorz Krychowiak w zaatakowany na boisku w Arabii Saudyjskiej

i

Autor: Cyfra Sport, Twitter/ @ssc_sports screen Grzegorz Krychowiak w zaatakowany na boisku w Arabii Saudyjskiej

bez szacunku

Grzegorz Krychowiak bezpardonowo zaatakowany na boisku w Arabii Saudyjskiej! Zero szacunku do Polaka [WIDEO]

2022-12-29 7:07

W lidze saudyjskiej, podobnie jak chociażby w Premier League, w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia zawodnicy wybiegli na murawę, aby rozegrać kolejne spotkanie, którego z pewnością nie będzie najlepiej wspominał Grzegorz Krychowiak. Pomocnik reprezentacji Polski został bowiem bardzo brzydko potraktowany przez swojego rywala, który nie okazał mu grama szacunku.

Od kiedy Rosja zdecydowała się zaatakować Ukrainę i wywołać straszliwą wojnę, która pochłonęła już setki tysięcy ofiar, Grzegorz Krychowiak został zmuszony do opuszczenia szeregów FK Krasnodaru i kolejnych wypożyczeń. Po AEK-u Ateny przyszedł czas na saudyjski Al-Shabab, jednak ostatni mecz ligowy w Arabii Saudyjskiej z pewnością na długo zapadnie w pamięć polskiemu pomocnikowi. Wszystko przez bezpardonowe zachowanie jednego z rywali, który zaatakował Krychowiaka u nie okazał mu za grosz szacunku. 

Bezpardonowy atak na Grzegorza Krychowiaka w lidze saudyjskiej! Tak reprezentant Polski został potraktowany podczas ligowego meczu

Podczas Świąt Bożego Narodzenia, dokładnie 26 grudnia zespół Grzegorza Krychowiaka grał wyjazdowe spotkanie z ekipą Al-Fateh, które ostatecznie przegrał 1:4. Największą uwagę fanów może jednak zwrócić to, co działo się w 67. minucie spotkania. Pomocnik reprezentacji Polski został bowiem nieprzepisowo zatrzymywany przez jednego z rywali, który dodatkowo postanowił uderzyć Krychowiaka piłką, gdy ten leżał na murawie.

Grzegorz Krychowiak bezpardonowo zaatakowany na boisku w Arabii Saudyjskiej! Zero szacunku do Polaka [WIDEO]

Podczas walki o piłkę w narożniku boiska, Fran Velez powalił na murawę pomocnika reprezentacji Polski, a następnie próbując wyłuskać piłkę, uderzył go jeszcze kolanem w głowę. Gdy Grzegorz Krychowiak złapał się część swojego ciała, aby pokazać sędziemu, że doszło tutaj do przewinienia, obrońca Al-Fateh kopnął jeszcze Polaka piłką, nabijając go jednocześnie i wywalczając piłkę dla swojej drużyny. 

Sonda
Czy Grzegorz Krychowiak powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze