Grzegorz Krychowiak w swoim stylu! Pokazał się w oryginalnej stylówce, lawina komentarzy

2021-11-21 19:30

Jak powszechnie wiadomo, Grzegorz Krychowiak pasjonuje się nie tylko futbolem, ale i podróżami czy przede wszystkim modą. "Krycha" postanowił zaprezentować się fanom w swej kolejnej odsłonie, wzbudzając mnóstwo komentarzy. Jak zawsze pomocnkowi nie można odmówić szyku!

Podczas ostatniej przerwy na potrzeby reprezentacji narodowej, Grzegorz Krychowiak rozegrał tylko jedno spotkanie. W pojedynku z Andorą otrzymał żółtą kartkę, przez co zabrakło go z Węgrami, ale ma klarowną sytuację w obliczu pojedynków barażowych o awans na mundial zaplanowanych na marzec. Tym samym zawodnik wrócił do Rosji, gdzie występuje na co dzień, mogąc już myśleć o tym, co z orzełkiem na piersi czeka go za kilka miesięcy.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski pokazał jak spędza wolną niedzielę. Zobaczyliśmy i oniemieliśmy, szok

Życie Grzegorza Krychowiaka oczywiście nie sprowadza się jednak wyłącznie do futbolu. Jak wiedzą wszyscy fani pomocnika, jest on także gigantycznym fanem mody. Tym razem postanowił pokazać się w zupełnie nowym wydaniu, stawiając na zieleń zarówno w kwestii doboru koloru płaszcza, jak i swetra pod nim. "Grzesiek, ty to jesteś gość!", "Świetny kolor, klasa!" - to tylko niektóre z komentarzy zamieszczonych pod zdjęciem.

Oczywiście padły także słowa uszczypliwe. Grzegorz Krychowiak nie od dziś pokazuje jednak, że zupełnie go takie głosy nie interesują. Po raz kolejny reprezentant Polski zaprezentował odsłonę swojej wielkiej pasji, jakim jest kreowanie stylu.

Justyna Święty-Ersetic: Bez Super Expressu byłoby nudno!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze