Holandia - Polska

Autor: CyfraSport Holandia - Polska

Holandia - Polska: GOL dla Holandii. Fatalne krycie Polaków! [WIDEO]

2020-09-04 22:22

Choć Polska nie zachwycała w meczu na Amsterdam ArenA od samego początku, to jednak przez ponad godzinę remisowała z Holandią 0:0. Ten wynik zmienił się jednak w 62. minucie - Steven Bergwijn wykorzystał fatalne zagapienie się polskiej defensywy i strzałem z bliskiej odległości wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Selekcjoner Jerzy Brzęczek będzie miał o czym myśleć po występie swojej drużyny w wyjazdowym pojedynku z Holendrami. Od samego początku bowiem potyczka ta nie układała się po myśli "Biało-czerwonych", choć długo bramki nie mogli zdobyć także i gospodarze. Zmieniło się to jednak w 62. minucie, kiedy Bergwijn otrzymał piłkę zgraną przez Hansa Hateboera, który z kolei skorzystał z tego, że w kryciu zaspał lewy obrońca Polski, Bartosz Bereszyński. I właśnie w ten sposób miejscowi objęli prowadzenie w pojedynku z Polakami.