Holandia - Polska

Autor: Cyfrasport Holandia - Polska

Holandia - Polska: Skrót meczu Ligi Narodów. Zobacz WIDEO!

2020-09-04 23:39

Skrót meczu Holandia - Polska. Reprezentacja Polski, którą prowadzi Jerzy Brzęczek, rozegrała pierwszy mecz w 2020 roku. W piątek przegrała na wyjeździe z Holandią 0:1 w meczu Ligi Narodów. Bramkę na wagę zwycięstwa "Oranje" zdobył w drugiej połowie Steven Bergwijn. Zobacz skrót meczu Ligi Narodów Holandia - Polska.

W Amsterdamie reprezentacja Polski zagrała bez Roberta Lewandowskiego, który po wyczerpującym sezonie dostał wolne od selekcjonera. Na szpicy w wyjściowym składzie zastąpił go Krzysztof Piątek. Ani on, ani żaden z innych polskich piłkarzy nie wpisał się na listę strzelców.

Pierwsza połowa meczu Holandia - Polska zakończyła się bezbramkowymi remisem. Najbliżej strzelenia gola był Frenkie de Jong, który trafił w słupek. Na bramkę trzeba było czekać do 61. minuty. Wojciecha Szczęsnego pokonał wówczas Steven Bergwijn, dając zasłużone zwycięstwo reprezentacji Holandii. Podopieczni Jerzego Brzęczka wypadli blado na tle reprezentacji Holandii. W poniedziałek będą mieli okazję do rehabilitacji, grając z Bośnią i Hercegowiną.

Holandia - Polska 1:0 (0:0)

Bramka: Bergwijn 61

Holandia: Jasper Cillessen - Hans Hateboer, Joel Veltman, Virgil van Dijk, Nathan Ake - Marten de Roon, Georginio Wijnaldum, Frenkie de Jong - Steven Bergwijn (74. Donny van de Beek), Memphis Depay, Quincy Promes (90. Luuk de Jong)

Polska: Wojciech Szczęsny - Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński - Sebastian Szymański, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Piotr Zieliński (77. Jakub Moder), Kamil Jóźwiak (71. Kamil Grosicki) - Krzysztof Piątek (63. Arkadiusz Milik)

Żółte kartki: De Roon, Depay, F. de Jong - Piątek, Klich, Jóźwiak, Glik, Bednarek

Reprezentacja Polski grała mecz, Lewandowski WYGŁUPIAŁ SIĘ na plaży! Słonko i luz [ZDJĘCIE]

Piłkarz Rakowa Częstochowa uderzył rywala [WIDEO]

Selekcjoner Holandii zazdrości Polsce piłkarzy. Wiadomo, kogo widziałby w swojej kadrze!

ZOBACZ SKRÓT MECZU HOLANDIA - POLSKA

Skrót meczu Holandia - Polska

Autor: Polsat Sport Skrót meczu Holandia - Polska Link: Zobacz skrót meczu Holandia - Polska