Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę małżeńską

i

Autor: INSTAGRAM

Quiz o Lewandowskich

Jak dobrze znasz rodzinę Lewandowskich? Czy pamiętasz najskrytsze tajemnice z ich życia? Pytanie ósme w tym QUIZIE rozbawi was do łez!

2023-09-04 8:36

Robert i Anna Lewandowscy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich rodzin. Piłkarz i trenerka fitness tworzą zgrane małżeństwo, które jest niekiedy wzorem do naśladowania dla wielu fanów. Lewandowscy opiekują się dwoma uroczymi córeczkami. W tym quizie chcielibyśmy sprawdzić, czy fani wiedzą naprawdę wszystko o Lewandowskich. Gotowi? Zaczynamy zabawę!

Choć mają i fanów, i tych, którzy nie do końca ich lubią, to nie można nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że Lewandowcy są największymi sportowymi celebrytami w Polsce. Robert rok temu przeniósł się z Bayernu do Barcelony i od razu został królem strzelców i mistrzem Hiszpanii. Natomiast Anna dzielnie mu towarzyszy, rozkręcając przy okazji swoje biznesy.,

Quiz o rodzinie Lewandowskich. Jesteście gotowi?

Poza działalnością sportową i biznesową Lewandowscy starają się stawiać na rodzinę. Kiedy tylko jest chwila wolnego, Robert spędza czas z najbliższymi. Tak jak niedawno, kiedy piłkarz Barcelony zabrał całą rodzinę na przejażdżkę rowerową i na rolkach. W poniższym quizie możecie sprawdzić swoją wiedzę na temat rodziny Lewandowskich. Niektóre pytania są nieco trudniejsze, a niektóre całkiem zabawne. Życzymy Wam 10/10, ale zastrzegamy – łatwo nie będzie!

Na PGE Narodowym rozkładają murawę na mecz Polska – Wyspy Owcze. Podeszliśmy tak blisko, jak tylko się da i mamy zdjęcia!

QUIZ. Czy naprawdę wiesz wszystko o rodzinie Lewandowskich? W tym quizie schody zaczynają się od 7 pytania!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię mama Roberta Lewandowskiego?
Najnowsze