Jakub Moder

Autor: Cyfra Sport Jakub Moder

Ten gol dał nam nadzieję! Gol Jakuba Modera w meczu Anglia - Polska na 1:1 [WIDEO]

2021-03-31 22:09

Pierwsze spotkanie Anglii z Polską w eliminacjach mistrzostw świata 2022 przez długi czas toczyło się pod dyktando naszych rywali. Gospodarze kontrolowali przebieg meczu i prowadzili 1:0 po golu z rzutu karnego w 19. minucie. Polacy, którzy praktycznie nie mieli żadnych okazji strzeleckich, w drugiej połowie niespodziewanie zdobyli bramkę, która dała nadzieję na pozytywny wynik. Jej autorem był Jakub Moder.

ANGLIA – POLSKA RELACJA NA ŻYWO

Druga połowa spotkania toczyła się w podobnym tempie co pierwsza. Anglicy kontrolowali przebieg spotkania, ale nie podkręcali przesadnie tempa. Nie było to konieczne, ponieważ Polacy mieli wielkie problemy ze stwarzaniem sobie jakichkolwiek okazji do zdobycia bramki. Mimo to nasi reprezentanci w 58. minucie przeprowadzili jedną, zabójczą akcję! Arkadiusz Milik świetnie odnalazł się przed polem karnym rywali, zagrał prostopadle do Jakuba Modera, który potężną bombą pokonał bramkarza rywali i wyrównał stan meczu!