Jan Tomaszewski, Paulo Sousa

i

Autor: YouTube/ Super Express Sport, Cyfra Sport Jan Tomaszewski, Paulo Sousa

Jan Tomaszewski brutalnie ocenia szanse na MŚ 2022. Apel do prezesa PZPN

2021-11-26 17:47

Jeśli Sousa zostanie, to musi się zdecydować na grę najlepszym piłkarzem świata. Jedyną "dziewiątką" ma być Robert Lewandowski. Dodawanie mu partnera to strata piłkarza w obronie albo w pomocy. Jesteśmy jedynym zespołem na świecie, który gra dwiema "dziewiątkami". Grupę piłkarzy mamy wspaniałą, ale nie należy filozofować i wykonywać skandalicznych decyzji, jak te z Węgrami - mówi "Super Expressowi" Jan Tomaszewski, legendarny bramkarz reprezentacji Polski.

- Doskonałe losowanie! Lepszego nie mogło być. Apeluję do prezesa Cezarego Kuleszy, by zastanowił się nad Paulo Sousą. Z nim mamy 2 lub 3 proc. szans na awans. Bez niego, obojętnie czy z polskim trenerem czy nie, to jestem przekonany, że jesteśmy w stanie awansować na mundial. Choćby z Michałem Probierzem lub Piotrem Stokowcem na ławce. Wtedy stać nas na wygraną z Czechami i Szwecją, wcześniej z Rosją - mówi "Super Expressowi" Jan Tomaszewski

Baraże MŚ: Polska zagra z Czechami lub Szwecją w Warszawie? Jest stanowisko szefa PZPN!

Bayern Monachium ZABLOKOWAŁ występ Roberta Lewandowskiego w meczu z Węgrami?! | Futbologia

- Z Rosją trzeba założyć, że gramy na "zero z tyłu". Zagrajmy czwórką obrońców, bo wtedy nie tracimy bramek, a na pewno tracimy mniej. Piątką pomocników i Robertem z przodu. Dajmy mu swobodę działania! Musimy zagrać defensywnie. Jak się odkryjemy, to będziemy zbierali bramki, które tracimy z takimi przeciwnikami, że wstyd mówić - mówi "Tomek"

- Sousa pięknie mówi, ale nie wygraliśmy meczu z przeciwnikiem, który coś znaczy. Zremisowaliśmy z Hiszpanią na Euro, Anglią u siebie, z Węgrami na wyjeździe, a resztę przegraliśmy. Przez Sousę. Tak kombinował, że przez tą króciutką karierę wygrał tylko z San Marino, Albanią i Andorą. Czy ja mam się z tego cieszyć? Mając najlepsze pokolenie w historii polskiej piłki? - zastanawia się Tomaszewski.

Wspaniałe wieści dla Lewandowskiego w sprawie Złotej Piłki! Słynny dziennikarz przekazał ważne informacje

https://sport.se.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/jan-tomaszewski-brutalnie-ocenia-szanse-na-ms-2022-apel-do-prezesa-pzpn-aa-j9LN-QMfH-GxJR.html?preview=7xMvcx%2BnphwbEE%2B6d5EWwG1kSAAVJR7BhsTR7S%2BVNCA%3D
Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na MŚ w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze