Jan Tomaszewski, Paulo Sousa

i

Autor: YouTube/ Super Express Sport, Cyfra Sport Jan Tomaszewski, Paulo Sousa

mocne porównanie

Jan Tomaszewski komentował wybór Bento i znów zdemolował Sousę! Porównał to do... krzesła

2023-01-19 16:04

Jak wynika z najnowszych doniesień w sprawie selekcjonera reprezentacji Polski, następcą Czesława Michniewicza ma zostać Paulo Bento, który jeszcze podczas mundialu w Katarze prowadził Koreę Południową. Przy okazji rozmowy o Paulo Bento z Janem Tomaszewskim, nie zabrakło tematu jego narodowości, bowiem jest on rodakiem Paulo Sousy. Legendarny bramkarz słysząc jego nazwisko, postanowił porównać sytuację Sousy do krzesła.

Kibice reprezentacji Polski z niecierpliwością mogą wyczekiwać informacji o tym, kto zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Od czasu, kiedy Czesław Michniewicz oficjalnie przestał pełnić swoją funkcję, z dnia na dzień pojawia się coraz więcej plotek w sprawie nazwiska nowego selekcjonera, jednak obecnie wszystko wskazuje na to, że będzie to Paulo Bento. Przy okazji tych przełomowych wieści nie mogło więc zabraknąć komentarza Jana Tomaszewskiego. Legendarny bramkarz Polaków nie ukrywał, że dla niego zagraniczny trener będzie dobrym wyborem, jeśli oczywiście będzie potrafił poukładać drużynę zostawioną przez Michniewicza. To jednak nie koniec, bo w dyskusji pojawiło się nazwisko Paulo Sousy, który z ust Tomaszewskiego w przeszłości mógł usłyszeć sporo krytyki. 

Jan Tomaszewski usłyszał nazwisko Sousy i znów poszedł po bandzie! Niecodzienne porównanie do krzesła

Jeden z widzów postanowił podpuścić Jana Tomaszewskiego wskazując, że Bento jest rodakiem Sousy, a doskonale wiemy jak skończyła się jego przygoda z kadrą. Tyle wystarczylo. - Boże, mój Boże… A kto to był Sousa?! On był trenerem klubowym! Powtarzam… klubowym! Nie wiem, czy pracował więcej niż rok w jakimkolwiek klubie. Nigdy nie miał do czynienia i nie wiedział, co to znaczy praca selekcjonera w reprezentacji. A to jest taka sama różnica, jak między krzesłem królewskim, a krzesłem elektrycznym. - wypalił na wizji legendarny golkiper reprezentacji Polski. Zobaczcie całą rozmowę z Janem Tomaszewskim, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Sonda
Czy Paulo Bento to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji?

Ile naprawdę zarabiają skoczkowie narciarscy?

Posłuchaj o szokujących różnicach w stawkach zawodników!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze