Jan Tomaszewski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Jan Tomaszewski

Jan Tomaszewski z córką brylował na przyjęciu! Zatrzymał Anglię, musiał pojawić się na jubileuszu Elżbiety II

2022-06-01 11:06

W Wielkiej Brytanii trwają obchody platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Monarchini panuje już 70 lat, a uroczystości z tej okazji odbywają się na całym świecie. Polska nie jest wyjątkiem, a Ambasada Brytyjska zorganizowała specjalne przyjęcie, na którym pojawił się m.in. Jan Tomaszewski! "Człowiek, który zatrzymał Anglię" zabrał ze sobą córkę i jej telewizyjnego partnera, Aleksandra Sikorę. Pamiątkowe zdjęcia szybko trafiło do sieci i stały się hitem.

70 lat panowania zdarza się po raz pierwszy w historii Zjednoczonego Królestwa. Elżbieta II jest niemal niezniszczalna, jednak obecność królowej podczas licznych uroczystości nie jest pewna. Zdrowie nie pozwala jej stać, a sama monarchini ma kategorycznie odmawiać pokazywania się publicznie na wózku inwalidzkim. Etykieta wymaga od niej, by stała, co w jej wieku nie jest takie proste. Mimo to, cała Wielka Brytania cieszy się historycznym jubileuszem i wspiera ukochaną królową. Brytyjskie obchody mają też miejsce w placówkach dyplomatycznych na całym świecie. Ambasada Brytyjska w Polsce zorganizowała 31 maja specjalną uroczystość, na którą zaproszono m.in. Jana Tomaszewskiego!

Tomaszewski uderzył w Lewandowskiego tak, że opadnie mu szczęka. Mocne słowa, trudno utrzymać gardę

Zdjęcia z dzieciństwa polskich piłkarzy są niezwykle urocze!

Tomaszewski z córką brylował na przyjęciu. Jubileusz królowej Elżbiety II

Tego samego dnia legendarny bramkarz reprezentacji Polski był gościem "Super Expressu" podczas specjalnego łączenia na żywo. Przed czerwcowymi meczami Biało-Czerwonych ocenił ich szanse, a także w mocnych słowach rozliczył się z Robertem Lewandowskim. Kapitan kadry wprost przyznał, że jego przygoda z Bayernem Monachium dobiegła końca i zrobi wszystko, by zmienić klub. Podejście "Lewego" nie podoba się 74-latkowi, który po skrytykowaniu napastnika udał się na uroczyste przyjęcie. W Ambasadzie Brytyjskiej towarzyszyła mu córka i jej telewizyjny partner.

Jan Tomaszewski ostro ocenił możliwości reprezentacji w Lidze Narodów. Nie wróży wielkich sukcesów

Sonda
Polska vs Walia - kto wygra?

Małgorzata Tomaszewska niedawno obchodziła trzecią rocznicę współpracy z Aleksandrem Sikorą jako oficjalna para programu "Pytanie na śniadanie". Widzowie od dłuższego czasu spekulują, czy ich relacja zawodowa nie przerodziła się w coś więcej, a wyjście na obchody platynowego jubileuszu Elżbiety II ponownie podsyciło te rozważania. Pewne jest jednak to, że "Człowiek, który zatrzymał Anglię" świetnie spędził czas z córką i był jednym z honorowych gości. Ponownie oddano mu szacunek za legendarny występ z 1973 r. na Wembley.

Tomaszewski o wpływie żony na Roberta: Ja sobie nie wyobrażam...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze