Jan Tomaszewski zaorał reprezentację Polski! Nie brał jeńców, dosadny komentarz

2021-12-22 12:07
Jan Tomaszewski
Autor: Cyfra Sport Jan Tomaszewski

Jan Tomaszewski wielokrotnie udowadniał już, że nie boi się mówić otwarcie tego, co myśli. Podczas kolejnych wywiadów legendarnego bramkarza reprezentacji Polski najbardziej obrywał trener Paulo Sousa, jednak i sami zawodnicy niejednokrotnie również mogli usłyszeć o sobie kilka słów. Tak stało się również tym razem. Jan Tomaszewski zaorał Biało-czerwonych oceniając ich poziom.

Piłkarze reprezentacji Polski oraz selekcjoner Biało-czerwonych, Paulo Sousa wielokrotnie byli już oceniani przez Jana Tomaszewskiego, który przeżywa każdy mecz naszej kadry oraz wszystko to, co dzieje się w świecie piłki nożnej. Legendarny bramkarz wielokrotnie jednak w gorzkich słowach wypowiadał się o Biało-czerwonych, w tym Robercie Lewandowskim, przede wszystkim po niezbyt udanych meczach naszej reprezentacji. Podczas swojej ostatniej rozmowy z "Super Expressem" postanowił wytoczyć ciężkie działa i zdradzić, co naprawdę myśli o Polakach. 

Robert Lewandowski zdradził, jaka naprawdę jest Anna Lewandowska! Nie mógł tego dłużej ukrywać, tak to wygląda na co dzień

Tomaszewski bezlitosny dla piłkarzy reprezentacji Polski

Były golkiper nie ukrywał, że obecna drużyna broniąca biało-czerwonych barw to prawdopodobniej najlepsze pokolenie piłkarzy w historii polskiej piłki, jednak przy okazji pokusił się o dosadny komentarz, który może nie spodobać się wszystkim piłkarzom i kibicom. - Natomiast nie mamy drużyny narodowej. Bo nasza drużyna narodowa jest za silna na słabych, a za słaba na średnich i silnych - skwitował poziom Polaków Tomaszewski. 

Lukas Podolski wyjechał z Polski. Do wszystkiego się przyznał, nie mógł ukryć zachwytu

Sprawdźcie, jaką formą może pochwalić Paulo Sousa, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Legenda reprezentacji Polski ma pretensje do Cezarego Kuleszy

Były bramkarz odniósł się również do ostatniego meczu Polaków w eliminacjach do mistrzostw świata, kiedy to Biało-czerwoni przegrali 1:2 i przez to zostali rozlosowani w barażach jako jedna z nierozstawionych drużyn. Przy tej okazji oberwało się również prezesowie Polskiego Związku Piłki Nożnej. - Mam pretensje trochę do prezesa Kuleszy, że nie poruszył tej kwestii meczu z Węgrami, bo jest dużo niedomówień i ja nie wiem, czy Sousa celowo wystawił rezerwy bo myślał, że już ma baraże z tej górnej półki? Czy po prostu z niewiedzy to zrobił? - dopytywał Jan Tomaszewski oczekując wyjaśnień w tej sprawie. Zobaczcie całą rozmowę z legendą polskiej kadry, w naszym materiale wideo poniżej!

Pilne informacje w sprawie klubu Mateusza Klicha. Szykują się poważne zmiany, media donoszą

Sonda
Czy kontrakt z Paulo Sousą powinien zostać przedłużony?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze