Kibice bezlitośnie kpią z reprezentanta Polski. Wziął ślub, ale miał "wziąć garniutur po starym"

2021-09-21 11:35
Viktoria Stecyk, Tomasz Kędziora
Autor: Instagram/s__viktoria___ Viktoria Stecyk, Tomasz Kędziora

Kibice zaatakowali Tomasza Kędziorę! Obrońca Dinama Kijów, który wziął w ubiegły weekend ślub, został skrytykowany za dobór niewłaściwego garnituru na tak ważną uroczystość. Wszystko stało się na oficjalnym profilu facebookowym "Łączy nas Piłka", którego administratorzy postanowili pokazać zdjęcie z tak podniosłego wydarzenia z życia obrońcy. Szyderców nie brakuje, a jeden z fanów jest przekonany, że piłkarz "pożyczył garnitur od starego".

Tomasz Kędziora ma za sobą przepiękny ślub. Piłkarz reprezentacji Polski powiedział sakramentalne "tak" swojej prześlicznej narzeczonej, ukraińskiej modelce Wiktorii Stecyk. Uroczystość wyglądała jak z bajki, ale część kibiców i tak postanowiło zaatakować piłkarza Dinama Kijów. Wszystko przez garnitur, jaki dobrał piłkarz. Tak agresywnego ataku nie można było się spodziewać.

Zwrot akcji w sprawie przyszłości Heynena. Ważny głos w sprawie, będzie rozczarowanie?

Tomasz Kędziora skrytykowany po ślubie. Poszło o garnitur

Po tym, jak Kędziora ogłosił publicznie, że wziął ślub, media zaczęły rozpisywać się na temat uroczystości, która była bardzo widowiskowa i przypominała te, które znamy z bajkowych opisów. Temat podchwycił także portal "Łączy nas Piłka", który na swoim Facebooku umieścił zdjęcia kadrowicza drużyny Paulo Sousy. Wtedy też kibice zaczęli komentować wpis, nie szczędząc złośliwości piłkarzowi. Najbardziej "dostało mu się" za niewłaściwy dobór garnituru. Ubiór piłkarza, oprócz urody jego ukochanej, bez wątpienia przykuł największą uwagę obserwujących "Łączy Nas Piłka".

Anglicy oskarżają Glika o ohydne rzeczy. Są nowe fakty. Lewandowski nie zamierza gryźć się w język

Aby zobaczyć zdjęcia ze ślubu Tomasza Kędziory, przejdź do galerii poniżej.

Fani bezlitośni dla Kędziory. Morze szydery w kierunku piłkarza

Nie da się ukryć, że zawodnik reprezentacji Polski musiał naczytać się dość nieprzychylnych komentarzy w swoim kierunku. To tylko część wywodów kibiców reprezentacji Polski, które są wyjątkowo niewybredne:

- Tomek to chyba garnitur od starego pożyczył na szybkości - napisał jeden z fanów.

- No to już po chłopie - komentuje inny z miłośników reprezentacji Polski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze