Kibice Lokomotiwu KOCHAJĄ Polaka. Grzegorz Krychowiak z kolejną nagrodą w Rosji

2020-08-02 14:50 Marcin Szczepański
Grzegorz Krychowiak
Autor: East News Grzegorz Krychowiak

Od dwóch lat Grzegorz Krychowiak występuje w Rosji. W tym okresie stał się liderem i prawdziwą gwiazdą Lokomotiwu Moskwa. Kibice wicemistrza Rosi uwielbiają reprezentanta Polski. Teraz docenili jego wysiłek i poświęcenie w poprzednich rozgrywkach. W ich ocenie zasłużył na miano najlepszego piłkarza Lokomotiwu. To kolejne wyróżnienie dla naszego kadrowicza.

To był wyjątkowy sezon dla polskiego pomocnika. Lokomotiw Moskwa wywalczył po raz drugi z rzędu wicemistrzostwo Rosji. Warto podkreślić, że zespół po raz trzeci z rzędu wystąpi w Lidze Mistrzów. Ponadto Grzegorz Krychowiak znalazł się w "Jedenastce sezonu" ligi rosyjskiej. Z kolei w wyborach na najlepszego gracza rozgrywek zajął drugie miejce. Wygrał Artem Dziuba z Zenita St. Petersburg.

Wielka TAJEMNICA Kamila Glika wyszła na jaw! Żona reprezentanta zdradziła WSZYSTKO

Teraz Polak otrzymał kolejne wyróżnienie. Trzeba przyznać, że solidnie zapracował na ten tytuł. Jednak triumfem musiał podzielić się z Rosjaninem Aleksiejem Miranczukiem. - To niewiarygodne: Miranczuk i Krychowiak graczami sezonu w Lokomotwie. Po raz pierwszy w historii dwóch zawodników od razu zdobywa tę nagrodę - napisano w uzasadnieniu w mediach społecznościowych. Co ważne, w trakcie rozgrywek kibice Lokomotiwu doceniali Polaka. Cztery razy wybierali go "Piłkarzem miesiąca".

Portland Timbers w półfinale "MLS is Back"! Jarosław Niezgoda z premierową asystą [WIDEO]

Najnowsze