Wielka TAJEMNICA Kamila Glika wyszła na jaw! Żona reprezentanta zdradziła WSZYSTKO

2020-08-02 11:41 DaO
Kamil Glik
Autor: Cyfra Sport Kamil Glik

Plotek transferowych w okresie wakacyjnym zawsze jest co nie miara. Jednym z bohaterów ostatnich doniesień był również Kamil Glik. Reprezentant Polski, który ostatnie lata spędził w AS Monaco, najprawdopodobniej zdecyduje się na powrót do Włoch. Co prawda oficjalnego komunikatu o podpisaniu kontraktu z Benevento jeszcze nie ma, ale żona piłkarza zdradziła tajemnicę dotyczącą transferu.

Glik od wielu lat jest jednym z czołowych polskich obrońców. Dla kadry jest prawdziwą ostoją, dlatego nie dziwi, że jego decyzje dotyczące zmiany klubu są śledzone z uwagą przez polskich kibiców. Defensor od 2016 roku występuje w AS Monaco. Wcześniej był niekwestionowaną gwiazdą Torino, gdzie w pewnym momencie pełnił rolę kapitana zespołu.

Cristiano Ronaldo kupił SUPERFURĘ za 42 MILIONY. Auto wygląda jak z filmów sci-fi [ZDJĘCIE]

Wiele wskazuje na to, że 32-latek raz jeszcze chce podbić Półwysep Apeniński. Od jakiegoś czasu jest głośno o możliwych przenosinach Glika do beniaminka Serie A, Benevento. Dopinanie ostatnich szczegółów było w zasadzie na ostatniej prostej, ale do tej pory nie ma oficjalnego komunikatu o przejściu Polaka do włoskiego zespołu.

Wojciech Szczęsny z OGROMNĄ butlą szampana. Na tym WIDEO nic się nie ukryło

Tajemnicę poliszynela zdradziła jednak żona piłkarza, Marta. - Wracamy do Włoch. Kamil podpisał kontrakt z Benevento. Kochamy Włochy, mieszkaliśmy już tam sześc lat, więc dla nas to jest idealna zmiana - powiedziała partnerka Glika w programie "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP2. - Cieszę się, że wyprowadzamy się z Monte Carlo. Fajnie nam się tam mieszkało przez 4 lata, ale przyszedł czas, żeby coś zmienić - dodała żona obrońcy.

Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze