Arkadiusz Reca nie pojedzie na EURO 2021

i

Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Reca nie pojedzie na EURO 2021

Kolejny reprezentant Polski nie pojedzie na EURO 2021 przez kontuzję! Złe wieści dla Paulo Sousy

2021-05-15 13:59

Mistrzostwa Europy zbliżają się wielkimi krokami i już za kilka dni poznamy szeroką kadrę zawodników, którzy rozpoczną przygotowania do EURO 2021 w Opalenicy. Jednym z zawodników, którzy na ostatniej prostej wypadli z udziału w imprezie jest Krzysztof Piątek, który doznał urazu stawu skokowego. Teraz o ból głowy Paulo Sousę mógł przyprawić kolejny z reprezentantów Polski, który najpewniej również na EURO z głowy. W tym wypadku chodzi o Arkadiusza Recę.

Paulo Sousa ma już z pewnością przygotowaną szeroką listę zawodników, których będzie chciał zabrać do Opalenicy i rozpocząć z nimi przygotowania do nadchodzących mistrzostw Europy. Wszystkich powołanych poznamy już w poniedziałek 17 maja podczas specjalnej konferencji prasowej Paulo Sousy. Tuż za ostatniej prostej przed EURO 2021, z gry wypadł jednak Krzysztof Piątek, który doznał poważnej kontuzji stawu skokowego na kilka dni przed zakończeniem sezonu w Bundeslidze i nie zagra przez najbliższe 3-4 miesiące. Jak się jednak okazuje, to nie jedyny reprezentant Polski, który może oswajać się z myślą, że EURO obejrzy w domu przed telewizorem.

Reca nie jedzie na EURO

Jak donosi Roman Kołtoń, los Piątka podzieli również Arkadiusz Reca, którego uraz okazał się na tyle poważny, że eliminuje go z wyjazdu na imprezę. - Arkadiusz Reca (14 A) - większy problem z łąkotką, niż się wydawało, konieczna operacja, bez szans na EURO - wypadł 4 gracz pewny 26, z szansami na 11 - po Bieliku, Góralskim i Piątku - napisał dziennikarz na swoim Twitterze.

Arkadiusz Milik stanął przed wielką szansą! To może odmienić karierę reprezentanta Polski

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Koniec marzeń o mistrzostwach Europy

Pomimo tego, że Arkadiusz Reca nie zalicza się do grona najbardziej lubianych zawodników grających z orzełkiem na piersi, to zawodnik Biało-czerwonych wciąż cieszy się uznaniem kolejnych selekcjonerów polskiej kadry. Po tym, jak Reca mógł liczyć na powołania od Jerzego Brzęczka, szasnę zawodnikowi wypożyczonemu z Atalanty do Crotone dał również Paulo Sousa. Reca pod wodzą Portugalczyka zagrał 79 minut w zremisowanych 3:3 meczu z Węgrami oraz 4 minuty w przegranym pojedynku z Anglikami. Teraz jednak reprezentant Polski będzie musiał skupić się na rehabilitacji i mistrzostwa Europy obejrzy z domu. 

Erling Haaland niespodziewanie przerwał wywiad Łukasza Piszczka. To, co powiedział o Polaku chwyta za serce

Sonda
Paulo Sousa - czy to dobry trener dla Polski?
Najnowsze